reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zformátování USB Flash

jerryczech007 (98)|28.2.2009 12:58
Poradí mi někdo, jak zformátuju 16GB USB Flash z FAT32 do NTFS ? Lze vůbec flashku do NTF zformátovat ? Přes správu disků v XP to ani nelze - nenabízí se tato možnost. Díky.
grapherX (888)|28.2.2009 13:06
Musíš dát v Tento počítač na tom flash disku pravém a zvolit vlastnosti-> záložka hardware -> vybrat flash disk -> vlastnosti -> zásady -> přepnout na optimalizovat pro výkon . A pak dát zformátovat a půjde to.
jerryczech007 (98)|28.2.2009 14:06
[QUOTE=grapherX;224682]Musíš dát v Tento počítač na tom flash disku pravém a zvolit vlastnosti-> záložka hardware -> vybrat flash disk -> vlastnosti -> zásady -> přepnout na optimalizovat pro výkon . A pak dát zformátovat a půjde to.[/QUOTE]

Wow ! Paráda, funguje to, to mě tedy nenapadlo. Díky.
Přidávám RB :)
trodas (1753)|28.2.2009 14:15
Na formatovani USB klicenem pouzivam HP utilitku co to umi i boootovatelne naformatovat:
http://ax2.old-cans.com/USB_boot_format.zip
;)
miris1 (41)|13.4.2012 14:54
Dobrý den,
udělal jsem hroznou blbost. Po stažení firmware pro STB na flashku jsem ji připojil na STB a soft aktualizoval. Omylem jsem ji však i v tomto zařízení zformátoval což jsem si uvědomil až když jsem flashu připojil na notas a chtěl si prohlédnout další soubory, které jsem na ní kromě aktuálního firmware dříve měl. Nebyl tam ani jeden! Nevíte jak obnovit soubory ze zformátované flashky? Zkoušel jsem to pomocí programu Undelete360, ale bohužel k obnově žádný chybějící soubor nevybral i když jsem tento program dříve s úspěchem používal na obnovu ztracených souborů. Poradíte něco jiného?
Vypadá to že jsem tím pádem ztratil 10let staré dokumenty.