Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: pripojenie 2 PC

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

caute mam do mojho bytu vedeny jeden sietovy kabel zapojeny klasicky do PC cez RJ-45. Ked chcem pripojit este jeden PC (takze bude mozne mat internet na dvoch PC sucasne) mam si kupit TOTO? skuste nieco najlacnejsie na trhu poradit , dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

No to záleží jak jsi připojený na net - nějaký modem, router ?? Ten síťový kabel co vede do bytu určitě vede odněkud, že?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    No to záleží jak jsi připojený na net - nějaký modem, router ?? Ten síťový kabel co vede do bytu určitě vede odněkud, že?
    No neviem co myslis ale doma nemam ziadny router ani v bytovke sme pripojeny na verejnu sídliskovu siet iba to viem a kazdy ma do bytu potiahnuty vlastny kabel. provider mi povedal ze mozem pripojit max 2 PC ale mam len jeden kabel.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Opytaj sa providera, ze ako je to s tymi dvomi PC myslene. Ak ti priradi IP adresu aj pre ten druhy pocitac, tak ti staci aj to zariadenie, ktore si uviedol v prvom poste.

Ak nie, tak potrebujes router, ktory dostane vonkajsiu IP, ktoru si mal predtym na PC a na LAN rozhrani vytvori tvoju domacu siet, kde budes mat obidva PC. Perspektivne by som ti doporucil router, ktory ma zaroven aj wifi rozhranie.

Co sa tyka znacky, tak v tej cenovej kategorii co chces asi D-Link, OvisLink. Nebudem tu pisat konkretne modely. Pozri sa do vedlajsich diskusii. http://www.svethardware.cz/forum/forumdisplay.php?f=79
    Je tam aj vlakno o vybere najvhodnejsieho routera.

Zabudni na poziadavku "co najlacnejsi", mohol by si narazit na nedostatocne moznosti konfiguracie a nestabilitu pri viacerych pripojenych PC.
    "Nie som taky bohaty, aby som kupoval lacne veci"

Podobná témata

1. Pripojenie mp3 playera
    Od jano555 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-08-2009, 23:25
  2. Pripojenie HDD + tlaciarne do rootera
    Od pavol.t v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-01-2009, 22:37
  3. pripojenie kamery cez USB - vyžaduje SW