reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Syntéza titulky/film k vypálení

asphyxy (10)|4.3.2009 21:09
Nero Burning Rom 6.3.1.20, NeroVision Express 2.1.2.18, Codek Pack All in 1 - potřebuju dostat titulky s koncovkami .srt, .sub do filmů DvDrip-aXXo takovým stylem, aby mě to po vypálení přežvejkalo klasický DVD (stolní přehrávač). Zdarec a díky
Richmond (8084)|8.3.2009 23:01
Jedine ze bys je "promitnul" primo do avi (treba pres ffdshow) ale ty bys radsi aby se daly vypinat co?
asphyxy (10)|9.3.2009 15:30
Díky - tohle už jsem přiměřeně pořešila - prohnat subs přes PsPad a následně napevno -přepínat nepotřebuju- nainstalovat v Aviremu - akorát mi trochu nevychází synchronizace: hovor + subs - a 10 vteřin je někdy fakt moc.
Ale víc bys mě poradoval návodem - jak donutit wifinu, aby fungovala jako - a to je zcela nečekané - jako wifina:)) - mám dotaz se vším infem v sekci "Rozhraní".
Zdarec a díky
Richmond (8084)|9.3.2009 15:46
Priznam se ze tady jsem se trochu ztratil v odpovedi... Preci jenom tady nepotkavame zenu denodenne ;) takze jestli me muzes nekam lip nasmerovat?:notsure
asphyxy (10)|9.3.2009 17:13
Teď su zase úplně v háji já - nasměrovat odkud kam? - trochu víc polopatě a třeba zaberu:)
Richmond (8084)|9.3.2009 17:24
[quote=asphyxy;227543]hovor + subs - a 10 vteřin je někdy fakt moc.
Ale víc bys mě poradoval návodem - jak donutit wifinu, aby fungovala jako - a to je zcela nečekané - jako wifina:)) - mám dotaz se vším infem v sekci "Rozhraní".[/quote]

...pokud ti jde ciste o prekonvertovani tak muzu vrele doporucit ConvertXtoDVD - vcera jsem si na nej nemohl vzpomenout - ten umi pridat titulky jako u klasickyho filmovyho dvd
asphyxy (10)|9.3.2009 18:07
Titulky s koncovkami .sub, .srt? Když mi k tomu - prosím - pošleš návod pro blbé, tak to určitě zkusím - mě jde hlavně o to, aby to zvládl DVD přehrávač.
Teď už budu off, takže přeju krásný večer.
Zdarec a díky
Richmond (8084)|10.3.2009 03:23


Nic slozityho - vyberes film, vyberes titulky a zmacknes Convert :thumb