Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Propojení monitoru DVI-D kabelem

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Ahoj,
    chtěl bych se zeptat, koupil jsem si novy monitor , kt. je vybaveny i DVI-D konektorem vc. kabelu na propojeni s PC. Na graf.karte je tento konektor rovnez. Nicmene, propojil jsem pri instalaci nejprve klasickym propoj kabelem PC->monitor a zkousel jsem po case pridat i DVI-D kabel. Vytahnul jsem puvodni klasicky a monitor nebezel/nezobrazoval.
    Je nutne, pri vymene kabelu restart nebo nastavovat na graf.karte jine parametry pro DVI-D kabel?
    Diky
    Michal
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

no, vetsinou je na monitoru nutne nastavit vstup, pokud ma vga i dvi, mel by mit nejake tlacitko na prepnuti.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Apophis66
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od PanOtaznik Zobrazit příspěvek
    Ahoj,
    chtěl bych se zeptat, koupil jsem si novy monitor , kt. je vybaveny i DVI-D konektorem vc. kabelu na propojeni s PC. Na graf.karte je tento konektor rovnez. Nicmene, propojil jsem pri instalaci nejprve klasickym propoj kabelem PC->monitor a zkousel jsem po case pridat i DVI-D kabel. Vytahnul jsem puvodni klasicky a monitor nebezel/nezobrazoval.
    Je nutne, pri vymene kabelu restart nebo nastavovat na graf.karte jine parametry pro DVI-D kabel?
    Diky
    Michal
    Ja nic nastavovat nemusim na gk, jen prepnout na monitoru vstup...neni lepsi zkusit restart pc, nez sem psat?

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

V OSD menu monitoru muze byt polozka na vyber vstupu, pripadne prepni na automatiku.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

no nesedim u toho PC ted, dopredu si to checkuju. Kdyz nevim, tak se zeptam ((o:
    Diky za info

Obyvatel SHW Avatar uživatele Kozouš
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od PanOtaznik Zobrazit příspěvek
    Ahoj,
    Diky
    Michal
    DVI-D bych doporucoval zapojovat pouze pri vypnutem PC a monitoru. Pokud zapojujes "za behu" tak ti dvi-d nejspis nepojede.

Cili vypnout pc, nejlepe vypinacem na zdroji, vypnout lcd, zapojit kabel, zapnout pc a monitor.

Podobná témata

1. Propojení Monitoru s TV
    Od MartyDzeksons v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-02-2014, 17:40
  2. Monitory: Propojení monitoru a notebooku se zvukem.
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-12-2013, 17:28
  3. propojení PC-TV HDMI kabelem
    Od Bladeeee v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-03-2010, 10:42
  4. Sdílení kříženým kabelem
    Od marekpevný v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-09-2009, 13:05
  5. problém s kabelem