reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Některé hry nejdou spustit

altair_87 (41)|12.3.2009 18:53
Dobrý den, mám problém s windows xp sp2, když hraju například left 4 dead vše v pořádku to samé unreal tournament 2004 ... jenže ostatní hry spustit nejdou, buď kliknu na ikonu a začnou se přesýpat hodiny jako nahrávání programu a nic, nebo to vyhodí hlášku, že se nezdařila inicializace aplikace číslo 0000142 něco takového, v googlu jsem nic co by mi pomohlo nenašel, nebo to napíše že přestalo pracovat aplikace. jediné co jsem se dočetl, že může být problém s registry počítače má se spustit příkazový řádek ... to nepomhlo. Jinak sestava trochu obstarožní ale do dřívejška to nedělalo 3000+ Sempron, 1.5 GB RAM, 7600 GT. Formát je to nejposlednější řešení. Díky všem za pomoc!!!
Logout (4018)|12.3.2009 19:39
Asi Ti něco rozvrtalo systém. Možná nejrychlejší, než zkoušet čim to je, by byla oprava systému pomocí instalačního CD (nabootovat z něj, jakoby začít instalaci, ale místo nové instalace zvolit oprava stávajícíc instalace).
pas!k (3765)|13.3.2009 07:48
Ty hry ktere nejdou spustit .. zkousel si je reinstalovat?
Sikil79 (429)|13.3.2009 10:10
[QUOTE=altair_87;228862]Jinak sestava trochu obstarožní ale do dřívejška to nedělalo...[/QUOTE]

Takže předtím vše ok? Pamatuješ si, co jsi naposledy instaloval? Ještě bych zkusil některý z bodů obnovy.
dzandra (1368)|13.3.2009 14:08
Zkus nainstalovat sp3, třeba ti to opravý něco v systému. Ale pokud to dělají jen ty dvě hry tak to může být, od ovladačů po registry. Zkus napsat i přesně ten kod chybové hlášky. Jinak jak se asi dohaduju os ani hry nejsou orig že?