reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Listy Opery na více řádcích

a8nr (176)|26.6.2006 12:58
Lze nějak v Opeře dosáhnout, aby se listy zobrazovaly na více řádcích (alespoň dvou)? Případně jak? Když mám otevřených více než 10 listů, tak už je to v jednom řádku docela nepřehledné
Smeli (2302)|26.6.2006 13:10
Klikni pravým, přizpůsobit, záložka lišty - zalamování, zalamovat do více řádků
a8nr (176)|26.6.2006 13:20
[QUOTE=Smeli]Klikni pravým, přizpůsobit, záložka lišty - zalamování, zalamovat do více řádků[/QUOTE]
No to nastaveno mám, ale lištu listů mi to pořád nezalamuje.
Smeli (2302)|26.6.2006 14:26
Tak to máš něco špatně, mě to fachá bez problémů... popř. zkusil bych jiný skin, nebo reinstal...
Abel (97)|27.6.2006 15:45
hm, zkousel sem a taky mi to v pohode jde... a nepouzivas treba nejakou betu nebo nejaky build?
a8nr (176)|28.6.2006 18:11
Používám normální build 8501. Jiné skiny jsem taky neúspěšně vyzkoušel. Zkoušel jsem i novou instalaci do jiného adresáře. Ještě by to mohlo být 64bitovými XP, sice to zní divně, ale ani bych se nedivil.
mech13 (5526)|18.9.2007 21:15
trosku oprasim stary tema, zkousim prejit na operu a par veci nevim jak/kde nastavit

1) prohodit zalozky s adresnim radkem
aneb stejne jak v IE7 - nahore adresni radek a navigacni tlacika, pod tim lista se zalozkami - nedari se mi toho nijak docilit... nejaky tipy? toto ani tak moc nutny neni, casem bych si treba zvyknul, ale co mi dost vadi:

2) klavesnice
ve win mam nastavenou jako vychozi ENG klavesnici, ale jak pustim operu, tak ta se podle nastaveni uprednostnovaneho jazyka prepne na CZ... jenze ja bych rad mel vychozi jazyk cestinu aby se mi u stranek kde je vic jazykovych mutaci otevirala ceska verze a nemusel preklikavat z anglicke na ceskou, a pritom mel anglickou klavesnici.

3)nova zalozka - rychly pristup x homepage
kdyz kliknu na ikonu nove zalozky, otevre se rychly pristup, homepage se otevira jen po spusteni prohlizece, ja bych rad homepage na kazde nove otevrene zalozce

verze 9.23 build 8808