reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

[hotovo] Dá se do routeru(TP-Link TL-R402M) dostat i bez přihlašovacích údajů?

...No...Name... (586)|17.3.2009 18:36
Mám takový problém.Tenhle router už pár let nepoužívám...ale přítelkyni by se šiknul takže jsem ho vyhrabal.Mně doma normálně šlapal a tak jsem jí ho s čistým svědomím dal.Ale ona má u svého ADSL automaticky přidělovanou IP.Takže byl nutnej zásah do routeru.No a co čert nechtěl?Záhadně(nejspíš matinka když mívala uklízecí nalady) mi zmizela krabice na které byl nápsán defaultní login.Takže se Vás chytrých hlav ptám.Dá se s tím něco udělat?Nebo mám router zahodit a koupit nový?
KunNy (410)|17.3.2009 18:44
Zkus stáhnout manuál v elektronické podobě, jinak často bývá defaultně nastaven login/pass na admin/admin - vyzkoušej.
Salamander (6177)|17.3.2009 18:47
[QUOTE=...No...Name...;230358]Mám takový problém.Tenhle router už pár let nepoužívám...ale přítelkyni by se šiknul takže jsem ho vyhrabal.Mně doma normálně šlapal a tak jsem jí ho s čistým svědomím dal.Ale ona má u svého ADSL automaticky přidělovanou IP.Takže byl nutnej zásah do routeru.No a co čert nechtěl?Záhadně(nejspíš matinka když mívala uklízecí nalady) mi zmizela krabice na které byl nápsán defaultní login.Takže se Vás chytrých hlav ptám.Dá se s tím něco udělat?Nebo mám router zahodit a koupit nový?[/QUOTE]

Hard reset nema ?
jinak vzdycky to byva admin admin :notsure
Logout (4018)|17.3.2009 18:50
Na routeru bejvá tlačítko - reset. Jestli tam je, tak držením tlačítka reset po deset sekund (někdy je k tomu ještě nutný při tom odpojit a připojit router od sítě) se nastaví do defaultního nastavení. Pak jde najít heslo a username v manuálu, bejvá to něco jako admin/admin.
...No...Name... (586)|17.3.2009 18:51
Jojo hoši!Máte pravdu!Já myslel že tam bude něco "spešl" a tak jsem admina ani nezkoušel.Ale šlape...takže díky!Máte to u mě!