reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SpeedFan vs Arctic Cooling Freezer 7 Pro - INTEL DP35DP

tygerstyle (52)|18.3.2009 08:35
Ahoj, poprosím Vás o radu.....

včera jsem si nainstaloval Arctic Cooling Freezer 7 Pro na desku Intel DP35DP pro Intel E8400...vše je v pořádku, IDU ukazuje vše jak má otáčky a teploty všech sensorů a všech Noctua 120mm ventilátorů...btw teploty luxusní :cool:

Ale potřebuji zvýšit otáčky Arctic Cooling Freezer 7 aby mi méně hlučel zdroj Corsair CX400 400W jelikož odsává horký vzduch z okolí procesoru a tím má jeho větrák trochu hučivou tendenci což mě v noci štve....(hučí jen při hraní her nebo jíné náročné cinnosti) :notsure

Problém je v tom že program SpeedFan nevydetekuje na mojí desce ani jeden ventilátor, a tím je mi dobrý max jako ukazatel teploty.....


Má někdo nápad co s tím? :confused:

Předem moc dík!!!
husky14 (4214)|18.3.2009 10:11
[QUOTE=tygerstyle;230556]Problém je v tom že program SpeedFan nevydetekuje na mojí desce ani jeden ventilátor, a tím je mi dobrý max jako ukazatel teploty.....

Má někdo nápad co s tím? :confused:[/QUOTE]U Intel desky se ani není čemu divit.... jestli máš poslední verzi Speedfanu a poslední BIOS na desce, tak s tím nic jinýho neuděláš.
tygerstyle (52)|18.3.2009 10:31
Mám, BIOS udržuji aktuální stejně jako všechen SW ve spém PC.... takže nic..dík za radu, měl jsem si koupit něco ze série Gigabyte GA-EP45** :hmm