reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nekorektní zobrazování dialogového okna ve Vistách

lerawi (2)|18.3.2009 12:21
Dobrý den,
vlastním notebook Acer Aspire 5920G, grafická karta nVidia GeForce 8600M GT.Koupil jsem program TurboFLOORPLAN, což je software pro návrh domu.V tomto programu se mi korektně nezobrazují dialogová okna, která vyskakují pro nastavování jednotlivých prvků domu. Obsah dialogového okna se do plochy nevejde, je ořezaný.Okno má pevnou velikost, zkoušel jsem změny rozlišení, přepínat zobrazení jako u klsických Windows, ale nic nepomohlo.DPI mám nastaveno na velikost 96, menší už nejde. Pokud jsem program spustil na PC s WXP, problem nebyl, na foru programu se s tím taky nikdo nesetkal.Prosím o radu, jestli jste někdo neřešil stejny problém a nepomůžete.Zobrazení, jak má okno vypadat a jak vypadá u mne, je v příloze.Díky.
Špatn?.jpg Dob?e.jpg
pas!k (3765)|18.3.2009 12:43
Tak google rika ze nejsi sam s temito problemy .. na cdr nejaky clovek tvrdi ze pomohlo odinstalovani servispacku1 vim je to reseni jak dratem do koka :(
lerawi (2)|18.3.2009 13:22
[QUOTE=pas!k;230634]Tak google rika ze nejsi sam s temito problemy .. na cdr nejaky clovek tvrdi ze pomohlo odinstalovani servispacku1 vim je to reseni jak dratem do koka :([/QUOTE]

To jsem taky četl, ale toto beru jako poslední možnost.Dofám, že ten problém už musel někdo řešit, podle toho googlu je vidět, že nejsem sám, jenom nevím.....