Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nekorektní zobrazování dialogového okna ve Vistách

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Dobrý den,
    vlastním notebook Acer Aspire 5920G, grafická karta nVidia GeForce 8600M GT.Koupil jsem program TurboFLOORPLAN, což je software pro návrh domu.V tomto programu se mi korektně nezobrazují dialogová okna, která vyskakují pro nastavování jednotlivých prvků domu. Obsah dialogového okna se do plochy nevejde, je ořezaný.Okno má pevnou velikost, zkoušel jsem změny rozlišení, přepínat zobrazení jako u klsických Windows, ale nic nepomohlo.DPI mám nastaveno na velikost 96, menší už nejde. Pokud jsem program spustil na PC s WXP, problem nebyl, na foru programu se s tím taky nikdo nesetkal.Prosím o radu, jestli jste někdo neřešil stejny problém a nepomůžete.Zobrazení, jak má okno vypadat a jak vypadá u mne, je v příloze.Díky.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Špatn?.jpg 
Zobrazení: 74 
Velikost: 105.4 KB 
ID: 9939   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Dob?e.jpg 
Zobrazení: 76 
Velikost: 86.9 KB 
ID: 9940  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Tak google rika ze nejsi sam s temito problemy .. na cdr nejaky clovek tvrdi ze pomohlo odinstalovani servispacku1 vim je to reseni jak dratem do koka

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Tak google rika ze nejsi sam s temito problemy .. na cdr nejaky clovek tvrdi ze pomohlo odinstalovani servispacku1 vim je to reseni jak dratem do koka
    To jsem taky četl, ale toto beru jako poslední možnost.Dofám, že ten problém už musel někdo řešit, podle toho googlu je vidět, že nejsem sám, jenom nevím.....

Podobná témata

1. IE8 otvíraná okna
    Od Karel261 v sekci Internet
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-05-2010, 08:34
  2. VirtualBox-nastavení velikosti okna
    Od holla v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 11:47
  3. WinXP-SP2... jak se zbavit prihlasovaciho okna?
    Od Karel_777 v sekci OS Windows
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 03-12-2007, 15:21
  4. vista okna
    Od zakbak v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-09-2007, 11:34