reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Herní Myš - Roccat Kone

pas!k (3765)|18.3.2009 12:36
Je tu nekdo kdo ma nejakou osobni zkusenost s touto myskou?

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007Z01Q000MRF
Smeli (2302)|18.3.2009 13:11
[QUOTE=pas!k;230629]Je tu nekdo kdo ma nejakou osobni zkusenost s touto myskou?

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007Z01Q000MRF[/QUOTE]

Je (5 znaků)

Edit: no, že si to ty - v ruce se perfektně drží, povrch je podobný jako má třeba diamondback, ale vypadá to, že to je úprava plastu, že to není nějaký nástřik co po roce sleze. Tvar - o něco širší než G5, +/- milimetr stejně vysoká.
Na můj vkus někdy až moc citlivá, jenže ono sejde i na tom, co s tím děláš
Světýlka jsou boží, jenom to pulzování mohli udělat se seslabovacím efektem (:D)

ještě něco bys rád?
stawo (30)|27.11.2009 22:36
Odporucili by ste tuto mys od Roccat alebo Razera ci Logitech v podobnej cenovej kategorii ?
pas!k (3765)|28.11.2009 19:55
Ja se nakonec rozhodl pro razera deathadera a pohodlnejsi mys jsem nikdy nemel v ruce .. muzu fakt vrele doporucit.
meeee (1110)|28.11.2009 20:15
[quote=pas!k;321085]Ja se nakonec rozhodl pro razera deathadera a pohodlnejsi mys jsem nikdy nemel v ruce.[/quote]
Nápodobně.

Deathadder nebo Logitech G500, podle preferencí.
Kauci (23)|28.11.2009 21:08
[quote=meeee;321093]Nápodobně.

Deathadder nebo Logitech G500, podle preferencí.[/quote]

Vem Roccat Kone,jako jediná má kalibrování na jakýkoliv povrch(vynikající funkce) a výborně se drží(nebolí ruka)
rozinek (21)|16.12.2009 22:56
Smeli:

no, sice né, že bych o ni za tu cenu uvažoval...ale když už je tak drahá - co říkáš na hlučnost tlačítek?
Smeli (2302)|16.12.2009 23:14
[quote=rozinek;327849]Smeli:

no, sice né, že bych o ni za tu cenu uvažoval...ale když už je tak drahá - co říkáš na hlučnost tlačítek?[/quote]

Heh, upřímně? Komu vadí klikání myši při hraní je buď pseudogamer nebo hlupák co si neumí koupit sluchátka (a imho pokud by to mělo vadit někomu jinému v místnosti, asi by se měl zamyslet nad tím, co drží v ruce a co by tam měl mít).

Jinak - hlučnost tlačítek je přiměřeně úměrná a přeber si to sám :D
rozinek (21)|16.12.2009 23:56
je fakt, že je to herní myš(kde hráči mívaj sluchny na uších), ale za ty nehorázné prachy by stejně měla být celkově "vyladěná"...vzhledem k skutečně přestřelené ceně, by měla být také krásně použitelná pro běžnou a tichou práci ve winech(zvlášt, když už má tu ergonomii)
Smeli (2302)|17.12.2009 08:54
[quote=rozinek;327871]je fakt, že je to herní myš(kde hráči mívaj sluchny na uších), ale za ty nehorázné prachy by stejně měla být celkově "vyladěná"...vzhledem k skutečně přestřelené ceně, by měla být také krásně použitelná pro běžnou a tichou práci ve winech(zvlášt, když už má tu ergonomii)[/quote]

Přestřelená cena? Stejně jako má cenu třeba Lachesis, G9, Naga, Imperator, XAI, Kova... bullshit.

Příjde-li ti drahá, kup si Geniuse a budeš spokojený.

Pokud jde o hlučnost, ta je srovnatelná s G5.
rozinek (21)|17.12.2009 13:57
co se té přestřelené ceny týče, tak to pochopitelně platí u všech "značkových herních" myší...výrobní cena nemůže v žádném případě přesáhnout 500Kč...ale tak když lidé slyší na marketingové kecy: je to ultra turbo super mega herní myš s 100000DPI, tak si to bohužel za tu cenu kupovat budou...přes 2 roky používám "herní" X-750F a funguje stále jako nová(přesná, žádná vyklikanost, nic nevrže, neodlupuje se, bytelná je stále a to mi častokrát spadla, stále slušně klouže, jen vzhled malinko zašel, ale u které za tu dobu ne - koupená za 400Kč!!...a to ji používám denně dost hodin...jen mě štve ten hluk(zřejmě použili kvalitní spínače, které hlučné asi být musí)
Smeli (2302)|17.12.2009 14:50
[quote=rozinek;327969]co se té přestřelené ceny týče, tak to pochopitelně platí u všech "značkových herních" myší...výrobní cena nemůže v žádném případě přesáhnout 500Kč...ale tak když lidé slyší na marketingové kecy: je to ultra turbo super mega herní myš s 100000DPI, tak si to bohužel za tu cenu kupovat budou...přes 2 roky používám "herní" X-750F a funguje stále jako nová(přesná, žádná vyklikanost, nic nevrže, neodlupuje se, bytelná je stále a to mi častokrát spadla, stále slušně klouže, jen vzhled malinko zašel, ale u které za tu dobu ne - koupená za 400Kč!!...a to ji používám denně dost hodin...jen mě štve ten hluk(zřejmě použili kvalitní spínače, které hlučné asi být musí)[/quote]

OK, já měl dlouhou dobu Geniuse, různé druhy a velmi brzy buď vrzali, uskakovali, nereagovali, kvalita zpracování byla rozhodně někde úplně jinde.
Richmond (8084)|17.12.2009 17:33
K nejtissim mikrospinacum patri Omron D2F(-J) (pouzival je MS do Intellimouse, seda cepicka), novejsi D3V (cervena cepicka) uz jsou na tom hur (zato maji delsi zivotnost). Hlucny spinace jsou pak ty bez cepicek, co maji misto cepicky jen nariznuty plast ;)
supfor (29)|19.12.2009 14:58
Zdravím,- ... to,že někdo (z různých důvodů)preferuje tichou myš ,je myslím každého osobní věc a netřeba to komentovat hanlivým stylem.Měl jsem RoccatKone (která je jinak perfektní do ruky) a právě kvůli tuhosti a hlučnosti tlačítek jsem ji vrátil!Mám dlouho RazerDiamontbl.3G a to je klid a jemnost(ale zase se hůře drží,je nízká a začíná bolet ruka).Zajímalo by mě,jak je to s tlačítky u Log.G500,-porovnání s RoccatKone.Díky!
xxviktor (406)|23.12.2009 15:18
Pokud někdo chce tiché tlačítka, tak ať nekupuje herní myš. Tam je důležité hlavně aby tlačítka měla nějaký odpor a aby hráč přesně věděl, jestli klikl, neklik a klikl jen, když bude chtít.
"Vem Roccat Kone,jako jediná má kalibrování na jakýkoliv povrch(vynikající funkce) a výborně se drží(nebolí ruka)"

Myši v této relaci ti jedou všecky prakticky na všem a otázka ergonomie je krutě individuální.
supfor (29)|23.12.2009 15:43
[quote=xxviktor;329804]Pokud někdo chce tiché tlačítka, tak ať nekupuje herní myš. Tam je důležité hlavně aby tlačítka měla nějaký odpor a aby hráč přesně věděl, jestli klikl, neklik a klikl jen, když bude chtít.
"Vem Roccat Kone,jako jediná má kalibrování na jakýkoliv povrch(vynikající funkce) a výborně se drží(nebolí ruka)"

Myši v této relaci ti jedou všecky prakticky na všem a otázka ergonomie je krutě individuální.[/quote]

Jak uvádím výše,tak Kone už jsem měl!Díky za reakci,ale nepotřebuji školení o tom,co potřebuje kdo ke hraní - hraji už cca 5 roků a žiju při tom i s tichou myší!Jelikož jsem rozhodnut momentálně pro Log G500,tak jsem chtěl od někoho informaci o tlačítkách G500!Ale dnes jsem ji objednal,tak už to je zbytečné!