Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: Databáze kontkatů ICQ

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Zdravím. Nevíte náhodou někdo jakým free nástrojem by se dala vytvořit databáze kontaktů z ICQ? V práci jsem dostal nový počítač na kterém je zamklé všechno co se dá, práva jsou naprosto očesané, takže nemužu nic instalovat. Snažím se oživit portable verzi ICQ ale moc se ji do života nechce. Tak jsem uvažoval o mirandě, ale ta si vyžád právě tu databázi kontaktů. Na netu jsem našel jeden doftik, tkerý by toměl uměl, ale dávat za něj 800 se mi fakt nechce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele KunNy
    Registrace
    Jan 2007

Jak na databázi kontaktů ti neporadím - netuším, ale zkoušel jsi webové klienty typu meebo.com? Pár dalších co znám zhlavy: flick.im, koolim.com a hlavně na stránkách icq.com tuším icq2go který je tuším v javě (nebo podobně, najdeš ho tam)
    // Tohle mi vyplivl google, vyzkoušej.

Registrace
    Sep 2006

No míííbůůůůůů jsem zkoušel, jenomže on potřebuje ke své funkčnosti flash player nebo něco takového a jelikož mé práva na pracovním PC jsou tak omezené, že si akorát změním tapetu která se mi zdeformuje po restartu a zapnu/vypnu program takže si to nemužu doinstalovat. Nic méně, jsem již sehnal funkční ICQ 6.5 portable, ale pro zajimavost bych chtěl zkusit i tu mirandu

Vyzkouším ty linky prográmky doma
    Naposledy upraveno uživatelem Zoidik: 19-03-2009 v 14:47 Důvod: .

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Zkoušel jsi QIP Infium PafoPack ? Nemusí se instalovat, je bez registrace na qip.ru. Obsahuje ICQ protokol a jabber protokol. IMHO ICQ ukládá tvé kontakty na svém serveru, takže by měli být přístupné z jakéhokoliv klienta.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Stahni posledni mirandu .. nainstaluj ji nekde kde nemas ocesane prava .. a ona si stahne seznam konkatku pak cely ten adresar s mirandou vem a mas v podstate portable mirandu bez nutnosti ji instalovat i s kontakty .. jen je nutne pri instalaci nastavit aby se ti databaze ukladala do stejneho adresare kam se instaluje miranda .. nastavuje s eto nekde v zaverecne fazi instalace aspon u 0.7 to tak bylo ..

Registrace
    Sep 2006

quipa jsem nezkoušel, neni na to moc času... jiank mirandu jsem si doma nainstaloval a opět po mě vyžadovala abych jí dal externě ty kontakty zdatabáze....

Registrace
    Jul 2006

Ta hlaska tam myslim vyskoci vzdycky staci ji zrusit ..

Registrace
    Sep 2006

v sobotu bude času dost tak na to musim vlítnou.

Jinka bych měl ještě jeden dotaz. Jaký máte zkušenosti s alternativníma klientama ICQ?

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

alternativni klienti? funguji mnohem lip nez oficialni

na XP qip 2005, na viste mi dela problemy takze jedu na qip infium a parada. umi toho vic nez ofiko klient a umi to lip. jediny problemy jsou s tema jejich hrama blbinama jak tzers nebo co to vymysleli

odladena miranda je taky vpohode

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Zoidik Zobrazit příspěvek
    v sobotu bude času dost tak na to musim vlítnou.

Jinka bych měl ještě jeden dotaz. Jaký máte zkušenosti s alternativníma klientama ICQ?
    Pouzivam mirandu uz nekolik let . je spolehliva jsou na ni super pluginy a clovek si muze nastavit opravdu to co mu vyhovuje ,.. oproti bastlu ktery icq nazyva klientem

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Alternativní klient je to nejlepší co můžeš udělat. ICQ je děs - reklama, omezený klient ve stylu omalovánek, apod. Osobně jsem s QIPem naprosto spokojen a co se týká ICQ protokolu ... ten jsem vymítil a používám jabber protokol

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Limoto
    Registrace
    Jun 2006

Nejlepší je, když někde ve WIdlích zablokují všechno, ale v pohodě se dostanu do BIOSu. Proč bych pak používal nějaký jejich Okno...

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jan 2009

Neni od veci zminit, ze pouzivanim alternativnich klientu porusujete ICQ licenci ..

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Zrovna tak není od věci zmínit, že ICQ licence nám může políbit klobouk.:-) 1) ICQ plánuje a chytsá změny svého protokolu týdny, aby nebylo možné používat alternativní klienty. Když své řešení implementují, trvá tvůrcům klientů pár hodin na to, aby vydali update, který opět bez problémů funguje...

Takže ICQ nemá alternativní klienty jak zastavit, maximálně můžou blokovat jednotlivé uživatele. A to jim "přeji" hodně štěstí, pokud se o tohle budou snažit, nikdo si nebude zakládat nové ICQ číslo, to už si rovnou může svým přátelům říct, ať jdou na jiný komunikační protokol.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jan 2009

ICQ chce lidi donutit prejit na oficialni klienty, jenze si nemuze dovolit jentak odstrihnout ty alternativni, protoze se da predpokladat, ze nezanedbatelna cast jejich uzivatalu by pak udelala icq papa, coz by mohlo mit "negativni dusledky" na uzivatele oficialnich klientu - od zkouseni alternativ az po odchod od icq. Imho kde si AOL mysli/vi/buhvico, ze ma vetsinu klientu oficialnich (treba tu), pouziva mirne metody donucovani, naopak kde je tomu naopak (treba Rusko), tam je tvrdsi. Pokud se ovsem tvrdsi postup vyplati, da se ocekavat i u nas.

A ze by nemeli moznost zastavit alternativni klienty? Tomu snad sam neveris - kdyz muzou protokol zmenit trochu, proc by ho nemohli zmenit vic?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Databáze výsledků - OC CPU
    Od Architect v sekci Modding/tuning
    Reakcí: 82
    Poslední příspěvek: 25-02-2014, 01:07
  2. Databáze řešení problémů
    Od Karel Polívka v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 10-06-2012, 12:24
  3. Google databaze