reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

pc najede ale neukaže se obraz na monitoru

xixaoo27 (2)|19.3.2009 14:24
Ahoj mam problem z pc mam pentium 2 400 mhz 250mb ram ,instaloval jsem xp vše proběhlo v pořadku při instalaci ale pak jsem to restartoval a pc jenom najelo větraky a nic vic monitor vubec nereaguje ani pc nepipne při najíždění skoušel jsem i restart biosu ale boužel bez uspěchu hdd jsem dal do jineho pc a ukazuje zž to něco nenašlo prí abich vložil instalační cd nevím co to znamená pomoc děkuji
Rininn (11)|19.3.2009 14:57
Moje odpoved ti nepomuze protoze toto je mimo misu ale davat na PII 400 MHz s 258 MB RAM XP-cka je docela sebevrazda. Dej tam W2k a bude to v pohode. Z tvyho popisu nejde totiz nic vydedukovat. Nebo tam prskni Linux. Xubuntu na tomto docela pofrci. A co nouzovy rezim? Tam se taky nedostanes? Po spusteni PC drz F8. Nebo nova instalace, zvol R jako opravit a potom prikazy fixboot a fixmbr.
astec (1823)|19.3.2009 15:01
Monitor jde na jiném PC? Jiný monitor jde na tvém PC?
Při náběhu ani nepípne - pípalo dříve?
Pokud pípalo odpoj mechaniky a zkus znova.
Jak jsi prováděl restart BIOSu??? Vyndal jsi baterku a počkal? nebo jsi vyzkratoval kontakty.
kevin00 (10238)|19.3.2009 15:23
Vidíš POST nebo nevidíš vůbec nic ? Ventilátory se točí ? Uveď celou sestavu.

1) Reset CMOS (vyndej baterku z motherboardu)
2) Odpoj vše nepotřebné ke stratu počítače (TV karta, HDD, DVD mechanika, apod.)
3) Pokud má motherboard integrovanou grafickou kartu, vyndej grafickou kartu z PCI či AGP slotu a najeď na integrovanou grafickou kartu
4) Flash BIOSu

Doporučení:
Přidej paměti RAM (min. 512 MB) - čím více tím lépe.