reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Aktualizace BIOSu Gigabite MA78G-DS3H??

GUGA74 (105)|20.3.2009 16:07
Zdravim,chtel sem se zeptat jestli je NUTNA aktualizace biosu u MA78G-DS3H.Verzi biosu mam F4,ale nedavno sem se dovedel o verzi F6Zatim to slape..Bios agent plus me hlasi :

Pritom napr.graf.kartu mam aktualni.A jeste sem se chtel zeptat jestli ma nekdo nejake zkusenosti updatem u teto desky.Diky za rady a nazory. :stupid
Výst?ižek.JPG Výst?ižek2.JPG
mstejska (2912)|20.3.2009 16:17
Pokud te nic netrapi, nech to byt. Jinak bios jde flashovat primo pomoci @Bios utility primo z windows. Tahle deska ma pokud vim dualni bios, takze pokud by se neco nepovedlo, teoreticky by to melo jit vratit. (aspon rev.2.0 ma dualni)
pas!k (3765)|20.3.2009 17:06
Priklanim se k nazoru .. pokud neni nic v cem ti starsi verze biosu brani neni potreba update .. Kdybys nahodou neodollal doporucil bych spis Offline update tzn. pres flashku .. nez pres nejakeho agenta ..
kevin00 (10238)|23.3.2009 00:48
BIOS verze F6 Ti přinese akorát podporu nových procesorů. Pokud se rozhodneš přesto pro flash BIOSu, máš 2 možnosti:
1) @BIOS
2) QFlash

Mám vyzkoušeny obě možnosti. Na BIOS F4 jsem použil utilitu @BIOS. Lze ji spusit z Windows, vybereš server a verzi BIOSu a během pár minut máš aktualizováno. Pak stačí jenom restartovat počítač. Na verzi F6 jsem použil QFlash. BIOS jsem si uložil na flashku.
DualBIOS mají obě revize motherboardu (jak rev. 1, tak rev. 2)