reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SCOUT - Opravdová herní skříň

slate (86)|21.3.2009 15:44
Colermaster představil novou skříň určenou pro hráče. Na jejím návrhu se podíleli přední profesionální hráčské týmy.
Stejně jako SNIPER obsahuje i SCOUT takzvaný Storm Tactics™. Soubor opatření které mají zvýšit odolnost,
bezpečnost a kontrolu nad skříní při akcích typu LAN-party. Jsou to například uzamykatelné PCI záslepky a boční dvířka.
O pořádný průvan se starají 140 mm ventilátory:
Přední: 140mm červený (přiložen)
Horní: 140mm (přiložen) nebo 120mm
Zadní: 120mm červený (přiložen)
Boční: podporuje 200x30mm
Akrylátové okno: podporuje 2x 120mm
Na předním panelu má vedle eSATA, FireWire, HD Audio a čtyři USB 2.0 i tlačítko na vypínání podsvícení ventilátorů.





Zdroj: Coler master
Maximus12 (763)|22.3.2009 11:58
Bude to klasicka bedna ala CoolerMaster nebo by mela byt hlinikova/kvalitneji provedena, kdyz rikaji zvysena odolnost atd.. Jinak myslim, ze cena bude taky vcelku zajimava, pro beznou herni sestavu asi ne prijatelna :D
Richmond (8084)|22.3.2009 12:13
[quote=Maximus12;231900]...mela byt hlinikova/kvalitneji provedena...[/quote]
Prave ze obyc ocel (ne ze by s ni CM neumel zachazet) takze cenove bude zrejme bedna prijatelna - podle me to bude neco jako "Dominator".

http://www.cmstorm.com/en/products/chassis/scout/
http://www.coolermaster.com/news/hotnews_content.php?language=en&year=2009&id=6169

Ovsem Cosmos Black Label - hmmm to je jiny kaficko ;)
Maximus12 (763)|22.3.2009 12:27
[QUOTE=Richmond;231904]Prave ze obyc ocel (ne ze by s ni CM neumel zachazet) takze cenove bude zrejme bedna prijatelna - podle me to bude neco jako "Dominator".

http://www.cmstorm.com/en/products/chassis/scout/
http://www.coolermaster.com/news/hotnews_content.php?language=en&year=2009&id=6169

Ovsem Cosmos Black Label - hmmm to je jiny kaficko ;)[/QUOTE]

CM je good, ale kdyz uz prezentujou takovouhle skrin a ze ma mit zvysenou odolnost, bezpecnost cekal bych neco ala Lian, proste hlinikove provedeni. Ale zas pokud bude v relaci Dominatoru tak to muze bejt zajimave..
pas!k (3765)|22.3.2009 13:27
No hlinik a zvysena odolonost mi prave nejak nejdou dohromady .. proto mozna voli ocel...
mech13 (5526)|22.3.2009 13:39
me by spis zajimala fotka vnitrku... dve reklamni fotky toho moc nereknou...
Richmond (8084)|22.3.2009 14:00
Viz. linky v druhym postu...

Manual [DOWNLOAD] 4.07MB
Maximus12 (763)|22.3.2009 14:04
2Richmond: dikes :)

tak rozlozenim vypada jako klasika od CM, ale ty plechy sou takove tmavsi, ze by tuzsi nez treba u CM Centurion a pravdepodobne lepsi proti Ellite. Ale takhle z obrazku tezko rici.. ale rozhodne vypada zajimave. Ac me se libi od CM temer vsecky bedny:)
Richmond (8084)|22.3.2009 14:18
Tezko rict, ale podle me bude Scout (8.7 kg) neco mezi Elite (6 kg) a Dominatorem (9.8 kg). Ono se to da tezko odhadnout jestli 0.6 nebo 0.8 SECC, ale uprimne doufam v druhou variantu. Kazdopadne od pohledu to vypada na vnitrek shodny s CM AMMO takze 0.8 SECC ale zase je to hubenejsi 3 kg...
trodas (1753)|1.4.2009 13:02
V kazdem pripade je ocelova skrin na LANparty nutnost, i kdyz se pronese - ostatne jde jen o to, ji odnes do auta a pak z auta do salu, tak to snad kazdy zvladne... Ale tezka ocel mene vibruje a je sakra oddolnejsi nez lehky hlinik :)

BTX skrinim moc neholduji, ale asi to budu muset casem zkousnout, ma to sve vyhody, tak co uz...

Co se mi nelibi jsou ty zacvakavaci serepeticky na uchyceni CD/DVD romek. Tyhle veci docela rychle docela silne vibruji a nemam je rad. Doufam, ze jdou oddelat a misto nich uchytit CD/DVD mechaniku klasickymi srouby. Pokud ne, tak ani zadarmo ji nechci...
faugusztin (453)|1.4.2009 13:14
Pche, na LANparty je skor nutnost mat malu a skladnu skrinku, napriklad Lian Li PC-V350. :D
Richmond (8084)|1.4.2009 14:12
Jj, ta je pekna - nevim proc, ale tyhle "stranovky" se mi zacinaji libit cim dal vic, docela mi to zacina nabouravat moje pravidlo: Kdyz bednu tak "lednicka style" :D
rodrigoh6 (7)|16.9.2009 17:36
Vypadá celkem pěkně,taková ničím nenápadná a přitom designově jednoduchá a povedená.Je to kvalita určitě,ale nevím jak bych takovou bendu trošku těžší nesl na LANku,ale auto to uveze :)
Ty usb nahoře to ať davají všude,ne jednu mi ulomily když byla zepředu.
maniiax (75)|19.9.2009 11:13
jako je velmi krasna.ale myslimze osobne by mi bohate stačila HAF ale tahleje větší a libí se mi nani provedeni toho vrchu.Jinak usb zvrchu je u nových beden vetšinou samozdřejmnost.výrobci chtějí nalákat na zajimavý desing a to tahle shřín má