reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Service Pack pro XP profi

pyroozzy (39)|22.3.2009 11:29
Zdravím, mám problém že nemohu naistalovat service pack, štve mě to protože na SP 1 nemohu nic naistalovat a když instaluji SP 2 či SP 3 tak se to nejprve extrahuje a při extrahování to hodí chybovou hlášku že se extrahování nezdařilo. Stáhnul jsem z netu toho víc a každý dělá stejnu chybu. Zkoušel jsem to rozbalovat jen windowsem i winRARem (když jsem dal ve winRARu otestovat tak to nahlásilo že je poškozen). Předem díky.
Maximus12 (763)|22.3.2009 11:52
mas legalni widle ? pokud jo zkus ho stahnou s aktualizacema..
optim (391)|22.3.2009 11:57
Odkud ze to stahujes? Windows/Microsoft Update jsi nezkousel?
astec (1823)|22.3.2009 13:17
pyroozzy: Máš dostatek místa na disku kde se rozbaluje a instaluje???
pas!k (3765)|22.3.2009 13:28
Spust windows updater a veskere aktualizace proved pres nej ..
mech13 (5526)|22.3.2009 13:37
nebo jestli ti blbne stahovani, tak to stahni jinde, hod na flashdisk nebo vypal na CD a u sebe to jenom nainstaluj
pas!k (3765)|22.3.2009 13:59
Mozna by ti mohlo byt k uzitku tohle Windows updates downloader Pouzival jsem to driv kdyz jsem si ladil instalacky v nlite .. doufam ze to stale funguje.
eraser (0)|22.3.2009 15:17
Integruj si SP do inštalačky cez nLite alebo ručne. :)
Draken (1578)|22.3.2009 15:41
spíš bych doporučil to stahnout ze stránek microsoftu manuálně...
pak záleží jak se to rozbaluje (zipem nebo samorozbalovací)...
trodas (1753)|22.3.2009 22:28
[QUOTE]štve mě to protože na SP 1 nemohu nic naistalovat[/QUOTE]

To nebude SP1, to bude zavirovanymi/poskozenymi Windows. WinXP SP1.0a jedou jako po masle. Zrovna nedavno jsem je instaloval na jeden slabsi pocitac (1500MHz Semopron, ufff, heck...) a zadne problemy s instalovanim programu ci aplikaci jsem nezazil.

Doporucuji komplet reinstall windowsu, toho se asi jinak ani nezbavis.

Jinak XP se daji sehnat i s integrovanym SP ci SP3 + hotfixy, takze nemusis pak po instalaci Win jeste doinstalovat Service Pack a pod.
Dojigiri (1629)|23.3.2009 11:30
Ujisti se, že máš dost místa na disku (potřebuješ aspoň cca 300MB jenom na rozbalení, když to spustíš tak se to automaticky rozbaluje na disk, kde je nejvíc volnýho místa). Pak se ujisti, že máš dost místa na disku C: (resp. tam, kde jsou Windows), protože to chce dalších cca 400MB, pokud by se instalace spustila a nepovedla, je dost vysoká pravděpodobnost, že to budeš mít nainstalovaný "napůl" a nepůjde to už ani znova nainstalovat, ani odinstalovat (jak se mi taky jednou povedlo).


Pokud hlásí chybu při extrakci, je málo místa na disku nejpravděpodobnější příčinou; můžeš zkusit to rozbalit ručně z příkazový řádky pomocí parametru /X (SP2.exe "/X:C:\Moje slozka" apod. - zvolit disk, kde je alespoň 300MB místa, pokud to bude disk s Windows, musí na něj poté ještě zbejt dalších těch cca 400MB, radši víc, aby to šlo nainstalovat). A pokud se povede, spustit ručně pod tou složkou instalátor pod i386/update/upadte.exe.

Předpoklad je samozřejmě, že se to všechno dělá pod administrátorským účtem.
pyroozzy (39)|23.3.2009 20:43
No nemám oficiální, windows jsem přeinstaloval snad 3x, vyzkouším některé z toho co jste napsali (jsem byl pryč tak jsem neodpovídal)