reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gigabyte EP45T-UD3P,UD3R zkusenosti, tipy, atd. ...

holbo (2)|22.3.2009 15:21
Máte někdo? Nějaké zkušenosti? Info?


http://gigabyte.cz/products/mb/specs/ga-ep45t-ud3p_10.html
cool.user (2822)|22.3.2009 15:55
Vzhledem k nevyhodnosti DDR3 pameti pochybuju ze v soucasne dobe bude mit kdokoliv na foru zkusenosti s touto deskou, ale osobne bych neocekaval ze bude horsi nez nonT verze, respektive vsadim svy boty na to ze pujde o slusnou desku s dobrym OC potencialem.
holbo (2)|22.3.2009 16:28
[QUOTE=cool.user;232013]Vzhledem k nevyhodnosti DDR3 pameti pochybuju ze v soucasne dobe bude mit kdokoliv na foru zkusenosti s touto deskou, ale osobne bych neocekaval ze bude horsi nez nonT verze, respektive vsadim svy boty na to ze pujde o slusnou desku s dobrym OC potencialem.[/QUOTE]

Taktovat jde skvele ale jeste jsem nedosáhl strop. Nevím kolik si muzu dovolit pustit do RAM a MCH Core a Vcore? V BIOSU je kapanek vic moznosti nez na me strare EP35 DS4, a mam z toho hokej:confused: S DDR3 uz to neni tak strasne:thumb
mech13 (5526)|23.3.2009 06:14
mam EP45-DS3R a spokojenst. quada 2.66 vytoci automaticky na 3.6GHz jednim tlacitkem a pri automatickem Vcore nedava procaku zadnou brutalni kladu, na tech 3.6 ho to drzelo kolem 1.3V. nemel jsem cas se v tom hrabat poradne, ale tak naprudko se s tim taktuje jedna basen. (kdyz jsem zacal prochazet a nastavovat BIOS tak jsem se z tech vsech moznosti az zdesil, zlata 965P-ds3p kde je Vcore, FSB a nasobic:D)

jen co mi vadi, tak bych okamzite serval ty modry plechy z chladicu (s napisama GB a UD), jenze zaruka je zaruka... co jsem se namatkove dival tak tam drzi asi nejakou oboustranou lepici paskou nebo necim takovym