reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Eset Smart Security v.4 & nefunkční internet.

pas!k (3765)|22.3.2009 15:21
Zaregistroval jsem spousty odkazu ktere se zabyvaji chybou esetovske ctyrky.. Eset prej o problemu vi a resi ho .. Jde o to ze po instalaci esetu se nedostanete na internet vubec nebo jen na urcite stranky ci sluzby ..

Docasne reseni problemu by melo byt toto (nezkousel jsem)

- V nastaveni programu zvolte rozsirene rozhrani
- Zvolte detailni nastaveni firewallu
- Rozkliknete polozku IDS a rozsirene nastaveni
- Vyskrtnete detekce utoku DNS, ARP, TCP a revizni desynchronizace.
grapherX (888)|22.3.2009 15:59
JA u sebe používám Eset Smart Security 4 a hned po instalaci vbše fungovalo v pohodě. A zatím jsem ani nenarazil na stránku kterou by nějak blokoval...:(
pas!k (3765)|22.3.2009 16:01
Dost lidi co se ozvalo instalovalo verzi 4 pres verzi 3 .. nevim jestli to ma spojitost asi ne protoze jsem videl odpovedi kde to delalo lidem i po ciste instalaci ale zase ne kazdemu .. tezko rict v cem je zakopany pes.
Speda (154)|23.3.2009 16:12
[QUOTE=pas!k;232017]Dost lidi co se ozvalo instalovalo verzi 4 pres verzi 3 .. nevim jestli to ma spojitost asi ne protoze jsem videl odpovedi kde to delalo lidem i po ciste instalaci ale zase ne kazdemu .. tezko rict v cem je zakopany pes.[/QUOTE]

Podle tipu připojení k Internetu blbě načte spojení a problém je na světě a nejde te opravit Technik s Esetu mi doporučil spátky k 3 a poděkoval za upozornění a nebyl jsem sám kdo tam psal a sám uznal že ve 4 je chyba ale neprojeví se každýmu
MartyMcFly (222)|7.4.2009 11:22
Tento problém s Eset 4 má u nás docela hodně klientů. Proto doporučuji osobně klientům aby zůtali u Eseta 3. Tak předcházím dočasně problémům a jsem zvědav jak se to opraví.

Howk.
Kozouš (500)|7.4.2009 12:56
[QUOTE=pas!k;231993]...Jde o to ze po instalaci esetu se nedostanete na internet vubec ...[/QUOTE]

U některých uživatelů dochází také k nepravidelným výpadkům připojení.
Již by to mělo být opraveno, zkontrolujte si zda máte verzi 1045 modulu personálního firewallu, pakliže nemáte, aktualizujte. Více info: http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2207&actp=LIST_RECENT
Speda (154)|11.4.2009 10:58
[QUOTE=Kozouš;236720]U některých uživatelů dochází také k nepravidelným výpadkům připojení.
Již by to mělo být opraveno, zkontrolujte si zda máte verzi 1045 modulu personálního firewallu, pakliže nemáte, aktualizujte. Více info: http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2207&actp=LIST_RECENT[/QUOTE]

Tak sem si znovu stáhl Eset smart security 4 a problem přetrvával, chci poděkovat za odkaz problem byl vyřešen díky odkazu co jsi sem přiložil stači najet do nouzovího režimu a přepsat soubory ktere jsou ke stažení na zminěnem linku :thumb
kevin00 (10238)|5.5.2009 15:30
Od verze ESS 4.0.417 je problém s odpojováním internetového připojení vyřešen - technická podpora
Speda (154)|24.8.2009 12:16
Zdravím všechny návštěvníky na světhardware Chci vás upozornit, že se mi teď z aktualizoval Nod 4 eset smart security a odpojil mě od internetu po vypnutí brány firewall je vše v pořádku verze firewall je 1051 (20090812) po následném zapnutí zase nejde net nemusí to blbnout u každého
Salamander (6177)|24.8.2009 13:38
U me funguje i po aktualizaci bez problemu :notsure
kevin00 (10238)|24.8.2009 15:20
Chtělo by to napsat přesně o jakou verzi ESS se jedná ;)
pas!k (3765)|26.8.2009 07:59
Duplicitni tema presunuto do puvodniho tematu.
|Mio| (1333)|27.10.2009 11:01
Mám problém s ESS, tedy konkretne firewallem ze mi blokuje DLNA, respektive uPNP.

Jedna se o Samsung PC Share Manager pod Windows 7 64bit, ale ESS blokuje i systemove uPNP. Pri deaktivaci firewallu funguje vse jak ma.

ESS je 4.0.437.0, verze modulu firewallu je 1051.

Předpokládám že problém způsobují níže uvedená přednastavená a nesmazatelné pravidla, která by se ale mela týkat jen přístupu k internetu a ne k IP ve vnitřní síti označené jako Důvěryhodná Zóna.

Víte někdo jak zlikvidovat tato pevne prednastavena pravidla? Snazil jsem se je obejit pravidlem opacnym, ci povolenim pro konkretni proces ci aplikaci a vysledek zadny. Ridil jsem se i zakladni radou tohoto tematu a povypinal jsem v IDS co se dalo, ale opet zadny vysledek. Totéž při změnách režimů firawallu a podobně.

pas!k (3765)|27.10.2009 11:46
Prirucka v CZ pise toto ... jaky ten rezim mas nastaveny???

Režimy filtrování
Firewall může pracovat ve třech režimech filtrování. Chování firewallu závisí na zvoleném režimu. Nastavením režimu je ovlivněna potřeba zásahu uživatele.
Filtrování lze nastavit na jeden ze tří režimů.

Automatický režim je přednastaven při instalaci pro uživatele, • kteří potřebují rychlé a pohodlné používání firewallu bez nutnosti definování pravidel. Povoluje veškerou komunikaci z daného systému směrem do sítě a blokuje veškerou nově příchozí komunikaci ze sítě.
Automatický režim s výjimkami (uživatelskými pravidly) – od • předcházející možnosti umožňuje navíc používat i uživatelem vytvořené pravidla.

Interaktivní režim představuje komfortní možnost nastavení • personálního firewallu na míru podle požadavků uživatele. V případě zjištění jakékoli komunikace, na kterou nelze aplikovat žádné existující pravidlo, se uživateli zobrazí informační okno o zachycení neznámého spojení. Následně lze tuto komunikaci povolit nebo zamítnout, přičemž toto rozhodnutí může být trvalé a personální firewall vytvoří nové pravidlo. V takovém případě bude každá komunikace tohoto typu v budoucnu povolena nebo zablokována podle tohoto pravidla.

Administrátorský režim blokuje každé spojení, pro které neexistuje • povolující pravidlo. Zkušený uživatel tak může povolit pouze požadovaná bezpečná spojení a personální firewall bude blokovat veškerou ostatní neznámou komunikaci.
|Mio| (1333)|27.10.2009 14:30
lépe čti !!! viz posledni veticka.

Zopaknu podstatu: Daná pravidla a daný problém se vyskytuje VE VSECH rezimech a v zadnem neni mozne dana pavidla smazat.
pas!k (3765)|27.10.2009 14:34
sorry mi uniklo..