reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dell Studio Xps 1340

dannek (3)|22.3.2009 23:10
Tak co na nej rikate? Mate ho uz nekdo? Me se zda, ze nema moc dobre reseny vydech vzadu-pri otevreni displaye se privre..
Jinak ale pekna klavesnice a touchpad uz je taky lepsi nez u starsich modelu..
Ale pri zatizeni hodne hreje - nekdy az moc.
Taky uz jsem parkrat zazil totalni zamrznuti (o tom psali i na zahranicnich forech) - to jeste budu sledovat..
Salamander (6177)|22.3.2009 23:16
Mel jsem ho chvilku v ruce a imho vypada moc pekne, jinak ten zadni vydech mam i na sve M1330 a za nejak extra velky problem to nepovazuju, protoze do tak velkeho uhlu, kdy se vydech privre display stejne neotviram :p
Klavesnice se mi zdala docela kvalitni, ale taky za tu cenu :D
Jinak, to zamrzani je docela nepekna zavada ...
dannek (3)|22.3.2009 23:22
Jo a jeste mi vypina adapter, ale to musim nabijet baterku a vytizit system alespon na 20 min. Zahraje se natolik ze se vypne a musim pockat az trochu zchladne a vytahnout ho ze zasuvky..
PeterSondrak (1)|21.4.2009 14:03
Nazdar, tiež uvažujem o kúpe STUDIA XPS 13, ale dosť ma znepokojuje to prehrievanie ... Ty máš asi tú konfiguráciu s HYBRID SLI grafikou, nie ? Lebo tá dedikovaná grafika pri záťaži neskutočne pečie ... A ešte ako je na tom kvalita spracovania ? Dosť ma totiž hnevá, že notebook je vyhotovený z lesklého plastu čo je to najnepraktickejšie čo na notebooku môže byť ... Oplatí sa mi kúpiť tento laptop, alebo sa mám poobhliadať po niečom inom ? Rozmýšľal som ešte nad MACBOOKOM UNIBODY ten 2.0GHZ, alebo nad SONY VAIOM SR .... čo myslíte, s ktorý laptop je lepší ? Ide mi hlavne o kvalitu spracovanie, dobrého chladenia ....