Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 49 z 49

Téma: Test HDD

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

No ještě, že jsem to samé nenapsal v příspěvku 23 a 30
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Arny_CZ Zobrazit příspěvek
    Test jsem ještě nedělal. Nejsem teď doma, budu se vracet, až koncem týdne.

U toho CrystalDisku jsem nic v tom nastavení pro HDD nedělal, jen jsem si všiml, že to tam je. Ale jde mi teď o to, jestli ten program CrystalDiskInfo nějaké hodnoty nezmění automaticky poté, co program nainstaluješ.

A jak to "řízení HDD" vlastně funguje? Je aktivní pouze, když máš nainstalovano (či spuštěno) CrystalDiskInfo? Nebo, kdybych v tom nastavení něco změnil a pak CrystalDiskInfo odinstaloval, tak mi HDD zůstane nastavený na ty hodnoty, které jsem nastavil, tzn., že by si to HDD pamatoval? Nebo po odinstalování CrystalDiskInfa by se ty změněné hodnoty vrátili do původního stavu?

Jednoduše mi jde o to, zda mám HDD nastavený stejně, jako byl před instalací CrystalDiskInfa.
    Doufám, že jsem ty svoje dotazy formuloval tak, že mi ruzumíš, jak to myslím.
    Jen pro uplnost doplnim, ze hodnoty sice CDI sam od sebe nezmeni, ale pokud je zmenis ty, tak disk si je zapamatuje a bude je pouzivat nezavisle na nastartovani/nainstalovani CDI...

Občasný diskutér Avatar uživatele Arny_CZ
    Registrace
    Mar 2008

No jo, jenže údaje o tom, jaké přetížení "G" disk snese, mi jako laikovi nic neřeknou.
    Jinak vím, že v technických specifikacích disků, je to udávané. Nejde mi ale konkrétně o ten můj disk, ale tak všeobecně by mě zajímalo, co dnešní disky vydrží.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Arny_CZ Zobrazit příspěvek
    ...co dnešní disky vydrží.
    No já jsem před nějakými 10 lety viděl u Ericssonů ve výzkumáku funkční 3,5" hadr, který přežil explozi rakety Ariane i následující pád do moře, kde si na dně Atlantiku chvilku pobyl až do vylovení... Co ovšem vydrží dnešní spotřebka značek jako Ťamťung, to je věc jiná.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Test 2
    Od Test4 v sekci Modding/tuning
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-10-2013, 23:12
  2. Test
    Od Test2 v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-08-2008, 19:22
  3. Test