reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MSI R4870-T2D1G-OC - kde najdu nový bios?

vsn (140)|24.3.2009 23:57
Zdravím, uz od léta mam MSI R4870-T2D1G-OC ... tekdo jsem se rozhodl ze bych nahrál novy bios (když mám novy PC) ale nikde ho nemuzu najit :( urcite od leta uz nejaky vysel .... live update mi nechce jet :( pise to, ze sluzba neni zpustena a pak jeste nakou chybu .. ... nevim proc ... a na strankach ho normalne ke stazeni nemaji ...

kde ho najdu? popr. jak zpustim ten live update?

screen GPU-Z:

děkuji
husky14 (4214)|25.3.2009 00:15
[QUOTE=vsn;232935] ... tekdo jsem se rozhodl ze bych nahrál novy bios....[/QUOTE]A to si se rozhod jen tak, nebo máš s kartou nějaký problémy?

Zkus se podívat tady.

Btw. jestli ti ta karta jede, tak se do ní nehrab.... novým BIOSem jí stejně nezrychlíš ani jinak nepomůžeš, zato jí snadno "onemocníš" ;)
vsn (140)|25.3.2009 20:22
tak nee no ... dik ...

me by zajimalo proc nejde ten live-update ....

kazdopadne kdyz ji onemocnim tak si tam dam jinou kartu a flashnu tohle z5 ne?
wanrouter (126)|29.3.2009 13:32
Mam podobnu kartu ko ty len ASUS

Novy bios nema zmysel davat pokial nechces upravovat otacky ventilatora v zavislosti na teplote a frekvenciach. Novy bios na tuto kartu ani nevysiel, pokial ma pamat neklame :)

MSI Live Update je ale vynikajuca utilita pre ludi, ktori nevedia alebo nemaju cas stahovat konkretne ovladace cez msi stranky.

Predpokladam, ze si Live Update nenasiel skus cez Google (MSI Live update download) a stiahni si ho do pc zo stranok MSI.
vsn (140)|29.3.2009 20:41
[QUOTE=wanrouter;234371]Mam podobnu kartu ko ty len ASUS

Novy bios nema zmysel davat pokial nechces upravovat otacky ventilatora v zavislosti na teplote a frekvenciach. Novy bios na tuto kartu ani nevysiel, pokial ma pamat neklame :)

MSI Live Update je ale vynikajuca utilita pre ludi, ktori nevedia alebo nemaju cas stahovat konkretne ovladace cez msi stranky.

Predpokladam, ze si Live Update nenasiel skus cez Google (MSI Live update download) a stiahni si ho do pc zo stranok MSI.[/QUOTE]

nejde mi ani onlinovej ani offlinovej ...

bios tedy davat nebudu akorat nerozumim tomu proc grafika ukazuje tohle po startu PC ... po nejaky hre se to uklidni ...