Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: Víkendová diskuze: Používáte počítač i pro multimédia?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Používáte počítač i pro multimédia?

Moderní počítače dnes umožňují mimo jiné také kvalitní sledování multimediálního obsahu, filmů nebo TV vysílání. Je pro vás důležité, aby počítač zvládal i tyto aktivity, nebo vždy raději zapnete televizor a DVD přehrávač? Jak by měl být podle vás multimediální počítač vybaven? Ať už jsou vaše názory jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 27-03-2009 v 12:25
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

No, když už jsem si tu vyspamoval () ten Aver TV tuner, tak se občas na něco v telce na kompu podívám. Film si radši pustím na větší ploše normální televize.

Nováček
    Registrace
    May 2007

I když mám velký 30" monitor, tak se na filmy dívám téměř výhradně na TV, protože před tu se nás velde víc. Sledování filmů na PC mi přijde dost osamělé, dřív jsem měl u PC velké křeslo, ze kterého šly filmy sledovat ve dvou, ale nebylo to ono.
    Záleží samozřejmě na prostoru, pokud by PC bylo ve větší místnosti, nebyl by problém sledovat filmy ve více lidech, ale zase by se u takového PC hůř pracovalo.
    Pokud jde o multimédia, tak u PC častěji poslouchám při práci hudbu.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

vzhledem ktomu, že televizi a ostatní věcičky k ní nevedu tak
    ano

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Me neprijde jako to prave orechove sledovani filmu na PC, obcas se juknu, ale povetsinou radsi na TV. Prijde me to takove konfortnejsi. Hlavne filmiky s titlema si poustim na PC, jinak od jiste doby mam k tv tunerum averzi a tim padem i ke sledovani TV na PC. Proste pro me to neni ono..

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Jasně. Jeden počítač mám doma vyhrazený přesně na tyhle účely. Nedovedl bych si už ani představit koukání na TV bez možnosti tlačitka Pause Zároveň je v tom PC i domácí úložiště (1,6TB), protože TV nebo přinejmenším streamové rádio jede u nás skoro furt.

Majkee (noreg)

Áno používam notebook ako jediný prehrávač multimédií pre môj televízor (okrem príjmu televíznych staníc).
    Najprv som premýšľal aký DVD prehrávač kúpiť, tak aby zvládal .avi a titulky, neskôr sa pridali požiadavky na HD, FullHD video v podobe .mkv, prípadne inej. Narazil som na zariadenia typu "popcorn", alebo homemedia desktopy a nakoniec mi cvaklo - načo kupovať všetky tie prehrávače, keď PC, alebo notebook je vlastne sám o sebe tým najuniverzálnejším prehrávačom multimédií. Na TV mám vstup tak ako pre D-SUB tak i HDMI a preto si neviem toto spojenie notebooku a TV vynachváliť.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Film si pustím z PC do televize a jinak na občasnou tvorbu domácího videa pomocí pinnaclu

Nováček Avatar uživatele Mikacek
    Registrace
    May 2006

Používám doma HTPC, na který si navykla i přítelkyně a dalo by se říct, že život bez něj bych si nedokázal asi už představit ( a co teprve přítelkyně a její seriály ). Kouzelné tlačítko Pauza nepo "přetáčení zpět" při vysílání živé TV, kdy se chce člověk utvrdit, že například ten blaf co řekli ve zpravodajství (Nova) je opravdu takový

pro své okolí jsem "bláznem", já si tak ale nepřipadám... PC

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mikacek Zobrazit příspěvek
    Používám doma HTPC, na který si navykla i přítelkyně a dalo by se říct, že život bez něj bych si nedokázal asi už představit ( a co teprve přítelkyně a její seriály ). Kouzelné tlačítko Pauza nepo "přetáčení zpět" při vysílání živé TV, kdy se chce člověk utvrdit, že například ten blaf co řekli ve zpravodajství (Nova) je opravdu takový

pro své okolí jsem "bláznem", já si tak ale nepřipadám... PC
    Blázen fakt nejseš, přesně tohle děláme doma taky. Pausování a vracení zpět při zpravodajství i jinde (třeba když člověk teď hned nutně musí na večeři) je naprosto normál. Taky často pauzujeme když má začínat nějakej koukatelnej film, abychom mohli přetáčet reklamy. Nejhorší je, když někde na návštěvě kecáme a v TV najednou proběhne něco zajmavýho. Tam obvyklý "hele vrať to kousek zpátky" většinou nikdo nechápe
    Naposledy upraveno uživatelem cml11: 27-03-2009 v 15:44

Nováček Avatar uživatele Mikacek
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od cml11 Zobrazit příspěvek
    Blázen fakt nejseš, přesně tohle děláme doma taky. Pausování a vracení zpět při zpravodajství i jinde (třeba když člověk teď hned nutně musí na večeři) je naprosto normál. Taky často pauzujeme když má začínat nějakej koukatelnej film, abychom mohli přetáčet reklamy. Nejhorší je, když někde na návštěvě kecáme a v TV najednou proběhne něco zajmavýho. Tam obvyklý "hele vrať to kousek zpátky" většinou nikdo nechápe
    jj přesně prostě paráda a lenošení na maximu... horší ovšem je, když se HTPC kousne a nebo nedejbohu z neznámých příčin se objeví BSOD... to pak návštěva opravdu "nevěřícně kouká"

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

tak můj počítač má HLAVNĚ mutlimediální využití. Pořizoval jsem si ho téměř pouze k tomuto účelu (až potom jsem zjistil, že se na nm dají hrát i hry Jeho první úkol byl přehrávání filmů a hudby, která tady běží téměř nepřetržitě. Když mi potom odešla stará televize, tak jsem upgradoval TV kartou. Všechno je v pohodě, jenom mi trochu vadí hlučnost při sledování, zejména v noci a také omezené pozorovací úhly monitoru... ale to není tak podstatný, vždycky se dá přidat hlasitost a sednout si trochu jinak

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jiziii
    Registrace
    Feb 2008

Já nemám TV ani DVD přehrávač, všecko zvládám na compu, něco sleduju přes televizní kartu a něco přes IPTV, a filmy na DVD taky pouštím v počítači, a hudba taky jede přes comp

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Ihales
    Registrace
    Dec 2008

Televizi temer nesleduji, jediny co obcas shlidnu jsou serialy(HIMYM, BSG, BBT,...) a nejakej film na komplu. Hudbu spis preferuji spis na hi-fi vezi, ale pokud si to nechci vylozene vychutnat, tak staci i PC.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Apophis66
    Registrace
    Oct 2007

Jedine PC...tv tuner + zbyrka filmu na discich

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Používáte navigaci?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 01-08-2011, 10:13
  2. Víkendová diskuze: Používáte SSD?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 15-06-2011, 12:09
  3. Víkendová diskuze: Jaký automobil používáte?
    Reakcí: 60
    Poslední příspěvek: 03-06-2010, 21:21
  4. Víkendová diskuze: Jaké Windows teď používáte?
    Reakcí: 86
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 00:07
  5. Víkendová diskuze: Používáte záložkové služby?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 28-09-2008, 02:11