Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Obraz na LCD TV

No1 No1 je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zrdavím
    Z nějakého důvodu mi nefunguje D-SUB výstup s mou BENQ LCD TV. Pokud k této TV připojím jakékoliv zařízení (notebook HP, SONY nebo libovolný stolní PC) na TV se obraz zobrazí korektně. Pokud připojím Spectru, nezobrazí se nic (searching PC...). Pokud Spectru připojím ke klasickému LCD, vše běží OK. Zkusil jsem jiný D-SUB kabel (žádná změna), zkusil jsem si hrát s rozlišením i frekvencí (žádná změna).
    Díky za každou radu

Zdeněk
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Bohužel se zřejmě jedná o nekompatibilitu těchto dvou zařízení, možným řešením by bylo osazení Spectry diskrétní VGA.

No1 No1 je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Dekuji za odpoved. Existuje nekde seznam podporovaneho zarizeni? Tedy kompatibilni TV?
    A jakou kartu PCIE doporucujete? Jde mi samozrejme o pomer cena/vykon, ale take o pripadne problemy s kompatibilitou (resp. funkcnosti) karty ve Spectre.
    Existuji karty osazene D-SUB i DVI, nebo je to vzhledem k rozmerum karty nemozne?

Dekuji
    Zdenek

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Seznam podporovaných TV není k dispozici, ale můžete přesto zkusit kontaktovat FIC a požádat o compatibility test report, který tuto informaci obvykle obsahuje. Problematika VGA byla na tomto fóru již diskutována např. zde.

Podobná témata

1. Nefunguje obraz
    Od Overdose v sekci Grafické karty
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 23-10-2011, 19:14
  2. Deformovaný obraz
    Od bob91 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 07-09-2011, 23:35
  3. Obraz disku
    Od pavelson v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení