reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Obraz na LCD TV

No1 (5)|13.12.2006 09:11
Zrdavím
Z nějakého důvodu mi nefunguje D-SUB výstup s mou BENQ LCD TV. Pokud k této TV připojím jakékoliv zařízení (notebook HP, SONY nebo libovolný stolní PC) na TV se obraz zobrazí korektně. Pokud připojím Spectru, nezobrazí se nic (searching PC...). Pokud Spectru připojím ke klasickému LCD, vše běží OK. Zkusil jsem jiný D-SUB kabel (žádná změna), zkusil jsem si hrát s rozlišením i frekvencí (žádná změna).
Díky za každou radu

Zdeněk
Spectra Support (67)|14.12.2006 03:03
Bohužel se zřejmě jedná o nekompatibilitu těchto dvou zařízení, možným řešením by bylo osazení Spectry diskrétní VGA.
No1 (5)|14.12.2006 07:46
Dekuji za odpoved. Existuje nekde seznam podporovaneho zarizeni? Tedy kompatibilni TV?
A jakou kartu PCIE doporucujete? Jde mi samozrejme o pomer cena/vykon, ale take o pripadne problemy s kompatibilitou (resp. funkcnosti) karty ve Spectre.
Existuji karty osazene D-SUB i DVI, nebo je to vzhledem k rozmerum karty nemozne?

Dekuji
Zdenek
Spectra Support (67)|14.12.2006 09:59
Seznam podporovaných TV není k dispozici, ale můžete přesto zkusit kontaktovat FIC a požádat o compatibility test report, který tuto informaci obvykle obsahuje. Problematika VGA byla na tomto fóru již diskutována např. zde.