reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

bílé kolečko v rohu monitoru

invisighote_shw (0)|13.12.2006 17:49
Ahoj.

Jsem tu vůbec poprvé na radu známého. Popravdě nevím kam svůj dotaz přesně napsat a tak doufám, že nebude vadit, když to bude zde. Děkuji.

Tak mám Samsung Syncmaster 957MB a můj problém je bílé kolečko v rohu nahoře. Bylo mi řečeno, že stačí na několik hodin vypnout monitor ze sítě a bude to ok, ale kolo zůstává.
posílám obrázek.
Předem moc děkuji
Bez názvu 1.jpg
mech13 (5526)|13.12.2006 18:05
LOL :D:D:D
to kolecko je primo soucast uvodni obrazovky, je to obrazek:D
nebo je videt jeste nekde jinde?

EDIT: tady mas dukaz: obrazek. muzes s nim hybat a to kolecko se bude hybat s obrazkem:)
kolecko.JPG
tgfh (2985)|13.12.2006 18:18
To kolečko je naprosto normální! Všichni ho tam máme!
invisighote_shw (0)|13.12.2006 18:45
Tak to je super, sice jsem teď za debila, ale držím se lidové modrosti: Líná huba= holé neštěstí.
Děkuji, všimnul jsem si toho, až před pár dny.
boboco (1987)|13.12.2006 19:20
[quote=invisighote]Tak to je super, sice jsem teď za debila, ale držím se lidové modrosti: Líná huba= holé neštěstí.
Děkuji, všimnul jsem si toho, až před pár dny.[/quote]

Nic se neděje, ale přiznávám, že jsi mě strašně pobavil:D :D :D
mech13 (5526)|13.12.2006 22:30
[QUOTE=invisighote]Tak to je super, sice jsem teď za debila, ale držím se lidové modrosti: Líná huba= holé neštěstí.
Děkuji, všimnul jsem si toho, až před pár dny.[/QUOTE]
neboj, rozhodne se radsi nekde zeptat nez vyhazovat monitor a pak zjistit ze novy LCD za 15000 ma uplne tu stejnou vadu:D to bys pak byl za megadebila... ale ne, presne jak pises: Líná huba= holé neštěstí
BlackFrog (563)|13.12.2006 22:39
ja na tom obrazku hledal kdeze je to bile kolecko a pak sem si az precet vase reakce:) lol:)
Olihen (15)|15.12.2006 00:14
navic jestli jsi ten obrazek zachytil pomoci tlacitka "print screen" tak by tam stejne zadnej flek videt nebyl ;). A jelikoz ty ten flek tam vidis tak to neni chyba monitoru protoze jak uz jsem napsal ta by na obrazku videt nebyla ;)