Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 38 z 38

Téma: Phenom II

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

nu dobrá....SB750 je lepší
    i když nejzávažnější problém je s tím phenomem+vista
    naštěsí se tu bavíme o Phenom II který je díky bohu už v oukeji....
    ale i tak bych neřešil situaci způsobem koupit PhenomII+novou desku protože se to vyplatí...to tedy ne
    tahle deska je plně "dostačující" ....to je to slovo
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

To teda nevim. Sníženej výkon SATA tě taky dost zamrzí - disky jsou často úzký hrdlo systému. IMHO dobrá deska pro Phenom musí splňovat tydle body
    1) dobře řešený napájení
    2) southbridge 7x0
    3) rozumnej bios
    4) kvalitní LAN/zvukovka....

Samozřejmě ta deska stačí, dva a půl tisíce se daj samozřejmě investovat líp. Ale rozhodně to je deska, kterou bych teď určitě nekoupil.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Zdravím.

tak mi včera domů přišel Phenom II 955BE!! ..a nestačím se divit?? Musím tedy ještě napsat, že mám Gigabyte desku MA790XT-UD4P a 4GB Corsairy 1600+ Nevím jakým způsobem se nastavila voltage, ale při zapnutí mi v biosu píše PC Health Status - Voltage 0,975V a multiply 4x 200MHz .. Takže mám taktlý momentálně jádra na 800MHz.. ..fakt tomu nerozumím a s tímhle sem se ještě nesetkal..že by špatný kousek????????? nebo deska??..ta je taky nová, jjiný procesor sem v ní nezkoušel

A při změně Voltage jenom na 1.0V a multiply v Overdrivu zvednu ze 4X na 12,5x - abych dostal alespoň 2500MHz.. tak to není stabilní a většinou to zamrzá ..a modrá smrt.. A to je teplota jader 32,5stupňě?? Kde je chyba??

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od frostree Zobrazit příspěvek
    ... A při změně Voltage jenom na 1.0V a multiply v Overdrivu zvednu ze 4X na 12,5x - abych dostal alespoň 2500MHz.. tak to není stabilní a většinou to zamrzá ..a modrá smrt.. A to je teplota jader 32,5stupňě?? Kde je chyba??
    No chyba bude v nastavenom napätí. Defaultné napätie je 1,35V a ty chceš, aby ti to na 1,0V šlapalo?

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    No chyba bude v nastavenom napätí. Defaultné napätie je 1,35V a ty chceš, aby ti to na 1,0V šlapalo?

..¨to vím, že to nejde, ale pokud zvýším nastavení v biosu z normal voltage 0,9750V jsem to zvednul na 1,33V a HT jsem nechal na 2000Mhz, Procesor 16x200, a FSB jsem nechal na 1333MHz! Tak mi naběhne systém stejně na 0,9750V a 800MHz jádra.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od frostree Zobrazit příspěvek
    ..¨to vím, že to nejde, ale pokud zvýším nastavení v biosu z normal voltage 0,9750V jsem to zvednul na 1,33V a HT jsem nechal na 2000Mhz, Procesor 16x200, a FSB jsem nechal na 1333MHz! Tak mi naběhne systém stejně na 0,9750V a 800MHz jádra.
    1) aktualizuj bios desky, protoze 0,9v neni normalni napeti toho cpu, respektive tohle napeti ma mit v idle
    2) pokud by aktualizace nepomhla, zkusil bych cpu v jine desce, je mozne ze je z nejakeho zahadneho duvodu vadne.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

alebo pevne napätie a násobič nastaviť v BIOSe, ja keď som dal do dosky 810 tak išiel na 1600Mhz, tak som nastavil v BIOSe násobič na 13 a išiel, možno nejako blblo C&Q, teraz to fakčí aj keď dám všetko na auto.

Starousedlík SHW Avatar uživatele flanker
    Registrace
    May 2006

a co CnQ+speedspectrum nebo jak se to nazývá? Beztak je to na AUTO a nebo Enabled ,-)...Na 800MHz to totiž běží pří aktivním CnQ 3.0 :)...Než taktuješ, vždy vypni šetřící funkce.(to stejné AM2+ desky, kde neběží na 800, ale na 1200-1400MHz, tj CnQ2). Jakmile nastavíš pak násobič manuálně, tak ti to naskočí správně.

[B][URL="http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=1&t=130183"]http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=1&t=130183[/URL][/B]

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123