reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

akutní-poškozený profil

Deee-aN (3834)|31.3.2009 17:54
Zdravím!
Komp našich (XP SP3) z ničeho nic hlásí po startu poškozený profil. V praxi se to projevuje zmizením téměř všech ikon z plochy, defaultní tapetou místo vlastní, žádná historie ani záložky v Mozille. IMHO jsem přihlášený jako správce. I když máma neleze moc na net (a když už, tak na relativně důvěryhodné stránky), tak teď jedu scan na viry, zatím nějaké cookies, uvidím, jak to dopadne nakonec. Jinak, nic se v poslední době neinstalovalo, žádné pády, nic... Nějaké nápady?
astec (1823)|31.3.2009 18:06
Občas se to stává, vytvořit nový, překopírovat data
Maximus12 (763)|31.3.2009 18:29
[QUOTE=Deee-aN;234999]Zdravím!
Komp našich (XP SP3) z ničeho nic hlásí po startu poškozený profil. V praxi se to projevuje zmizením téměř všech ikon z plochy, defaultní tapetou místo vlastní, žádná historie ani záložky v Mozille. IMHO jsem přihlášený jako správce. I když máma neleze moc na net (a když už, tak na relativně důvěryhodné stránky), tak teď jedu scan na viry, zatím nějaké cookies, uvidím, jak to dopadne nakonec. Jinak, nic se v poslední době neinstalovalo, žádné pády, nic... Nějaké nápady?[/QUOTE]

neni mozne ze se profil zdvojil ? podivej se do Document and Settings zda tam neni obdobny, pokud ano neni problem to opravit v registrech.. Me se stalo ze se profil zdvojil diky antiviru Nortonu..

Jinak pokud je to jen klasicky poskozeny profil tak vysosnout data a pretahnout do noveho .. klasika :(
faugusztin (453)|31.3.2009 18:30
Teraz mas docasny (Temporary) profil (System>Advanced>User Profiles) namiesto lokalneho (Local). Chod teda do C:\Documents and Settings\meno_uzivatela, odzalohuj si ho najlepsie cely, potom vytvor noveho uzivatela, prekopiruj do neho potrebne data a ked si spokojny, tak povodneho uzivatela zmaz.

Bohuzial kompletne sa ti profil asi obnovit nepodari, kedze minimalne registry (HKEY_CURRENT_USER) bude problem prekopirovat.
Deee-aN (3834)|31.3.2009 19:05
Takže zatím díky! Až na Záložky v Mozille IMHO všechno funguje. Kde mě to pustilo, tam jsem dal RB, ostatním, až to půjde...;)
mstejska (2912)|31.3.2009 20:02
Asi uz jsi to zkousel, ale co disk? neni treba poskozen? Nebo Filesystem?
Deee-aN (3834)|31.3.2009 20:15
Nezkoušel, ale zkusím zítra, až k nim půjdu. Teď už jsem doma.