Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 83 z 83

Téma: Razer DeathAdder

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Blbý je to, že PC doma nepoužívám sám, tak když mám pustit někoho na krysu se škraloupem, není mi to příjemný, proto přes Diamonbacka mám hozenej hadr a pak se mi zase trochu hůř ovládá.
    V práci mi škraloup bude fuk, tam mi nikdo na komp neleze.
    Deathaddera jsem tedy objednal a jsem zvědav.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Unknown26
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    Blbý je to, že PC doma nepoužívám sám, tak když mám pustit někoho na krysu se škraloupem, není mi to příjemný, proto přes Diamonbacka mám hozenej hadr a pak se mi zase trochu hůř ovládá.
    V práci mi škraloup bude fuk, tam mi nikdo na komp neleze.
    Deathaddera jsem tedy objednal a jsem zvědav.
    Ja mam presne opacny problem, a to taky ze ked ide moj fotrik za PC tak si neumyje ruky a po jeho odchode je mys cela zaje**na. Takze mne nieje prijemne ak ju musim po niekom cistit.

Registrace
    Jun 2007

Je výbornej. Široký předek je přesně to pravé pro mě, boční tlačítka jsou lahůdková, sice mi bude chvilku trvat než si zvyknu na odlišné vedení oproti souměrnému Diamondbacku, ale myslím si, že mi s rukou sroste hodně rychle.

A škraloup se zatím na tom hladkém boku netvoří, co víc si přát.

Nováček Avatar uživatele Unknown26
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    Je výbornej. Široký předek je přesně to pravé pro mě, boční tlačítka jsou lahůdková, sice mi bude chvilku trvat než si zvyknu na odlišné vedení oproti souměrnému Diamondbacku, ale myslím si, že mi s rukou sroste hodně rychle.

A škraloup se zatím na tom hladkém boku netvoří, co víc si přát.
    Vytaj v klube stastnych majitelov DeathAdderu. Naozajstne kvality tejto mysky teprv ocenis, ked si zahras po sieti CSko. Ja som si dokonca dal v CSku nick Razer DeathAdder na pocest tohto skveleho hlodavca. Este cakam na tuto podlozku, aby bolo este viac fragov ako doteraz.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ze je pekna je fajn, snimac ma jeden z nejlepsich na trhu, ale... Slysel jse, nebo nekde cetl, ze je mys pomerne tepla (primotop). Myslim tim ze ten snimac ji ohriva az na nejakych 37 stupnu... Muzete mi nekdo napsat kdo ji mate, jak to tedy je? Mozna ze slo jen o nejakou prvotni serii. Tahle mys je u me jasnej kandidat, ale z tech teplot mi dobre neni.. Kord kdyz je venku vedro a aby mi jeste horela tlapa, to by bylo na me moc

Registrace
    Jun 2007

Nepociťuju, že by nějak extra topil. Jdi do něj.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele kanabis
    Registrace
    Aug 2008

Tak sem si pořídil novou myšku. Sem s ní plně spokojen. Mám ale dotaz ohledně teflonek. Pokud si koupim podložku vydržej déle? Těd používám normální stůl. Pokud by pomohla nějak moc kterou doporučíte? (musí být černá)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456