reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Přežili jste Apríl?

husky14 (4214)|3.4.2009 09:57
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Přežili jste Apríl?

První duben je odedávna spojován se škodolibými nachytávkami a vylomeninami všeho druhu. Ani ten letošní nebyl výjimkou a opět se všichni snažili někoho ve svém okolí napálit a zároveň dávali pozor, aby se tím terčem nestali sami. A co vy, nachytali jste někoho, nebo jste byli nachytáni? Ať už jsou vaše zážitky jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Deee-aN (3834)|3.4.2009 10:33
Já se sem bojím něco napsat...:(;):D.
Ale jo, přežil jsem. Škoda jen, že není Apríl ta chřipka, co někde chytila naše malá...
mstejska (2912)|3.4.2009 10:35
Letos to bylo nejake slabe, jedine co me chytlo byla ta 4 jadrova nVidia:)
Michal Koláček (120)|3.4.2009 11:04
Mě se chytl nějaký bacil a na apríla to nevypadá. Takže nepřežil (ve zdraví). Je mě pěkně blbě :thumbdown Pokud jde o aprílové frky na konkurenčních webech, tak mě pobavila diskuse na EHW. Z přiložených fotek GPU v jednom nejmenovaném článku bylo zřejmé, že nešlo o realitu, ale řada lidí v komentářích řešila neřešitelné. Jako redaktorovi se mi potvrdila už tolikrát vzpomínaná pravda - lidé obsah článků prostě "nečtou" :cry Pokud bych měl vzpomenout na reálné situace mimo síť, tak mě nikdo nenachytal. Zřejmě už není apríl jako apríl :notsure
astec (1823)|3.4.2009 11:58
Mně vytáhla stařenka ráno, když přetočila budík tak, aby ukazoval o dvě hodiny víc se slovy, že musím vstávat a odmést sníh z auta a prohrnou cestu, abychom se dostali včas do Kolbenky. Nebylo ji blbé natáhnout si svojeho budíka a obléct se. Tak já samozřejmě jsem se oblékl, sešel do sklepa pro věci na úklid, vytahal to ven, otevřel dveře z baráku že je tma, sníh nikde to mi vůbec nedošlo.... Příjdu k autu, začínám reagovat na světlo a z okna se ozve APRÍL. No nezabili by jste jí......
xmarek (1676)|3.4.2009 12:24
Přesně na Apríla si se mě vystřelilo moje auto. Ráno jsem chtěl jet do práce svým autem a měl jsem zablokované zadní kola (ručka). Tak jsem zavolal mechanika s odtahovky a on je uvolnil. Pak jsem musel fičet do servisu. Celý den zabitý, den dovolené v pr...
Takhle jsem si tedy Apríla nepředstavoval. :cry
StD (1963)|3.4.2009 12:35
No a u mne to bylo stylově hardware:

Já měl Apríl opravdu "dokonalý" - chcíply mi ten den pod rukama hned tři mašiny po sobě... :cry

1) V práci - půl hodiny puštěno a najednou BÁC, oba displeje černé. Následovala opravná instalace poslední zálohy OS protože v nouzovém režimu to mne ani administrátora nepustilo dovnitř (nesprávné heslo)... plus antivir a Spybot (nic nenašli)

2) Přijdu odpoledne domů a druhá mašina v síti mi při startu vyhodila BSOD (nenašel ntoskrnl.sys) - nakonec po hodinách pátrání objevena příčina v USBmyši - s PS/2 to šlapalo...

3) Večer na první mašině grabuju ze satu filmeček a 20 vteřin před koncem najednou BÁC, mašina vytuhla, nic se nehýbalo - obraz, myš, KB - tak tvrdý reset a zírám - v post BIOSu chybí sekundární HDD! Tak otevřu bočnici a sahám na něj, jestli není nějak horký a ejhle - POVYTAŽENÝ molex!

Jelikož k těmto strojům nemá nikdo jiný mimo mne přístup, tak od teď nevěřím na šprýmy ale ŠOTCI v PC určitě žijí!!! :notsure:hmm:angry
DrZelenka (2491)|3.4.2009 13:57
No ,ze me si nastesti nikdo nevystrelil (i kdyz ,ta pisemka z a.j. mohl byt april :( ). Ale me se docela darilo. Rano vozim par lidi do skoly autem a kdyz uz bylo jasny ,ze nestihnou autobus, tak sem rozeslal sms ,ze jedu na kole a autem ne (jeste jsem doma vytah kolo na dvorek) ... na zastavku sprintovali pekne :)
Tarman (35)|3.4.2009 15:23
Jo, přežil. Mě nikdo nenachytal a ani se nikdo naštěstí nesnažil. Zato já jsem jednu slečnu požádal o ruku. Samozřejmě v rámci aprílu...
grapherX (888)|3.4.2009 16:52
Jediné na co jsem naletel byl článek na EHW . Jinak v normálu nikdo a ani se nikdo nepokoušel.
šarik (33)|3.4.2009 21:21
Já su úplně blbé, tak mě dostali všichni na všechno.:mad:
robky (3195)|3.4.2009 21:54
[QUOTE=astec;235746] No nezabili by jste jí......[/QUOTE]
takže už si vdovec?

A ani mňa nikto nenachytal, resp. ani sa nepokúsil:thumbdown kde sú tie časy ...
kevin00 (10238)|4.4.2009 05:01
Apríl se vydařil :D
Nikdo mě nenachytal a to, že je 1. dubna jsme zjistili s kolegou, u 4. piva a 4. panáku Becherovky, v sousední pizzérii :D :D Jsme si odskočili z krámku na oběd, který se trochu zvrhl :D :D :D :D Takže apríl spíše zažili zákazníci druhý den, když přišli na krám a tam dvě "lopotící" se osoby co přišli v 8 ráno a s dechem hyením :D :D :D
CommanderZ (512)|4.4.2009 09:32
Letos byl april dost mizerny, zadne dobre vtipky nikde. Skoda.
astec (1823)|4.4.2009 11:48
[QUOTE=robky;235881]takže už si vdovec?

A ani mňa nikto nenachytal, resp. ani sa nepokúsil:thumbdown kde sú tie časy ...[/QUOTE]

Jo kde jsou ty časy...... Teď přepere ona mne:cry
Maximus12 (763)|4.4.2009 13:33
Ja sem si dal bacha a nenachytali me - a ja je dostal:D Ale byla to slabota ze vsech stran ...
Woyta (284)|4.4.2009 14:44
Mel jsem volno. V 7 hovor z prace, jestli muzu prijit. Vtip to nebyl.
Akorat po prichodu si ze me trochu delali srandu co tam delam.
MartyMcFly (222)|7.4.2009 11:09
Letos to bylo u mě hodně slabí, tak jsem na nikoho nic nezkoušel ... snad příští rok.

Howk.