reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NERO 7 Essentials

Arny_CZ (146)|6.4.2009 13:39
Nedávno jsem si koupil novou vypalovačku včetně softwaru NERO 7 Essentials. Po instalaci NERA mi program "naskočil" v češtině (i průvodce byl česky), ale po opětovném spuštění počítače mi NERO naskočilo v angličtině. Žádnou aktualizaci NERA přes internet jsem neprováděl (ani zatím nemám připojení k internetu aktivní). V nastavení NERA nelze jazyk změnit, přitom v NERU ta čeština být musí, když to prvně česky běželo. Nevíte, jak to vyřešit? Četl jsem na netu, že se s tímto problémem setkalo více lidí, ale nikde jsem nenašel řešení.
grapherX (888)|6.4.2009 13:49
Také mám stejný problém. Zkoušel jsem různě i stahovat češtiny a nic. Také mám Nero 7 které jsem dostal k vypalovačce. Tak jsem skončil na angličtině, což mi ale nejak moc ani nevadi.
Arny_CZ (146)|6.4.2009 14:39
Angličtina mi taky zas až tak nevadí, ale když je tu možnost češtiny, tak bych byl radši. A hlavně mi vrtá hlavou, proč se to nainstalovalo česky a po druhém spuštění se jazyk změnil na angličtinu. Jestli v tom nehraje třeba roli to, že je to verze OEM a program poznal, že mám v PC ještě jinou vypalovačku (než jen tu, se kterou jsem NERO zakoupil), tak se sám přenastavil.
Ta čeština tam ale prostě být musí (když tam prvně naskočila), stejně jako nějaký důvod, proč se to samo změnilo (to mi fakt vrtá hlavou).
StD (1963)|6.4.2009 14:54
[QUOTE=Arny_CZ;236449]Angličtina mi taky zas až tak nevadí, ale když je tu možnost češtiny, tak bych byl radši. A hlavně mi vrtá hlavou, proč se to nainstalovalo česky a po druhém spuštění se jazyk změnil na angličtinu. Jestli v tom nehraje třeba roli to, že je to verze OEM a program poznal, že mám v PC ještě jinou vypalovačku (než jen tu, se kterou jsem NERO zakoupil), tak se sám přenastavil.
Ta čeština tam ale prostě být musí (když tam prvně naskočila), stejně jako nějaký důvod, proč se to samo změnilo (to mi fakt vrtá hlavou).[/QUOTE]

"Všeználek Nero" je sice jako bumbrlíček, ale je také pověstný tím, že si blbě po sobě při instalaci zapisuje cesty k souborům nápověd i knihovnám dll. Metoda jak to opravit je následující - Spustit program Spybot Search&Destroy a v režimu pro pokročilé jít do sekce Nástroje a v ní zvolit volbu Neplatné registry - poté zmáčknout Kontrolovat a vyhodí vám seznam všech neplatných registrů v OS. Najít ty neří neřády je snadné - bude jich tam kupa - a zafajfkované ručně opravit (samozřejmě se musíte předem ujistit, kde ty soubory skutečně máte - bývá to obvykle v jiném podadresáři než je zapsáno. Good luck!