reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Špatné přehrávání videí z webu

Kawex (13)|7.4.2009 15:51
Zdravim,už delší dobu se mi špatně přehrávají videa na internetu,sekaj se a nejdou plinule. Děje se to na všech stránkách,nevim si s tím rady...nevíte někdo čim by to mohlo být?
Maximus12 (763)|7.4.2009 15:57
[QUOTE=Kawex;236735]Zdravim,už delší dobu se mi špatně přehrávají videa na internetu,sekaj se a nejdou plinule. Děje se to na všech stránkách,nevim si s tím rady...nevíte někdo čim by to mohlo být?[/QUOTE]

Co takhle pripojenim k internetu ? Nemas problemy s netem ? Nebo zavirovane PC ?
Kawex (13)|7.4.2009 16:06
[QUOTE=Maximus12;236738]Co takhle pripojenim k internetu ? Nemas problemy s netem ? Nebo zavirovane PC ?[/QUOTE]

Připojení je dorý mam wifi 5Ghz,11mb/s a počítač jsem projížděl avastem a nic nenašel. Jinak vše maká v pohodě...jen ty videa.
Dufinos (422)|7.4.2009 16:14
[QUOTE=Kawex;236741]Připojení je dorý mam wifi 5Ghz,11mb/s a počítač jsem projížděl avastem a nic nenašel. Jinak vše maká v pohodě...jen ty videa.[/QUOTE]

A jak dlouho ti to dělá? Není to po nějakých zásazích buď do připojení (přechod na tu wifi) popř. přímo do PC? Co máš vůbec za sestavu? Není možné, že ta videa jsou bržděna samotnou sestavou? Jaký používáš prohlížeč?
Kawex (13)|7.4.2009 16:18
[QUOTE=Dufinos;236742]A jak dlouho ti to dělá? Není to po nějakých zásazích buď do připojení (přechod na tu wifi) popř. přímo do PC? Co máš vůbec za sestavu? Není možné, že ta videa jsou bržděna samotnou sestavou? Jaký používáš prohlížeč?[/QUOTE]

Používam mozillu a wifi už mam od začátku co mam internet a nikdy to nedělalo,změny v sestavě jsem taky žádný nedělal a trvá to už nějake měsíc určitě..jsem z toho jelen.
r34ktor (7477)|7.4.2009 16:22
Pro začátek bych zkusil nový profil.
Kawex (13)|7.4.2009 16:30
[QUOTE=r34ktor;236745]Pro začátek bych zkusil nový profil.[/QUOTE]

Děkuju za radu ale nemúžu ten profil najít,nikde ho tam nemam..
r34ktor (7477)|7.4.2009 16:55
Když spustíš Správce profilů (pomocí Start ? Spustit ? "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p), tak nový profil nevidíš (respektive nevytvoříš)?
Dufinos (422)|7.4.2009 16:56
[QUOTE=Kawex;236750]Děkuju za radu ale nemúžu ten profil najít,nikde ho tam nemam..[/QUOTE]

Já osobně jedu taky na modzile a poslední dobou se mi zdá (po posledních updatech) nehorázně pomalá. Původně jsem si ji "nahrál" z důvodu pomalého exploreru, ale nyní je to pravý opak. Jde o to, že se docela zpomalil nahrávací čas... Možná bych být tebou na jednu stranu zkusil na chvíli i vyzkoušet jiný prohlížeč...
Kawex (13)|7.4.2009 18:13
[QUOTE=r34ktor;236754]Když spustíš Správce profilů (pomocí Start ? Spustit ? "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p), tak nový profil nevidíš (respektive nevytvoříš)?[/QUOTE]

Když to udělam tak jak píšeš tak mi se mi otevře internet čili domovská stránka.

Dufinos:zkusil jsem explorer a videa se sekaj stejně..
r34ktor (7477)|7.4.2009 18:22
[QUOTE=Kawex;236767]Když to udělam tak jak píšeš tak mi se mi otevře internet čili domovská stránka.[/QUOTE]
A máš tou dobou Firefox uzavřený? (Lze ho otevřít i souběžně, ale pak se musí použít příkaz "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p -no-remote.)

[QUOTE=Kawex;236767]Dufinos:zkusil jsem explorer a videa se sekaj stejně..[/QUOTE]
Pokud to blbne i v IE, tak bude pravděpodobně nejaký bug v systému. Ta videa jsou flashová? Pokud ano, máš nainstalovanou nejnovější verzi plug-inu?
Dufinos (422)|7.4.2009 20:34
[QUOTE=r34ktor;236771]A máš tou dobou Firefox uzavřený? (Lze ho otevřít i souběžně, ale pak se musí použít příkaz "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p -no-remote.)


Pokud to blbne i v IE, tak bude pravděpodobně nejaký bug v systému. Ta videa jsou flashová? Pokud ano, máš nainstalovanou nejnovější verzi plug-inu?[/QUOTE]

Hned se přiznávám, že až tak do toho nevidím... Ale vím, že třeba tchán na "stejném připojení" jako já používá operu... Sice nevím proč, jelikož i podle nedávné recenze se jedná snad o nejhorší prohlížeč... Ale i videa z youtube, které mi šlapou na IE i na Mozille naprosto bezproblémově, tak se jemu sekají... Když jsem schválně u něj zkoušel IE, tak to bylo v pohodě a jelo bezchybně. Akorát měli nějaký "nějaký problém" v systému, takže se explorer pořád kousal a musel se restartovat... Nepomohla ani odinstalace vč. vyčištění registrů a následná instalace... Nevím, jestli by pomohla třeba čistá instalace OS, ale to už je z jiného soudku. Prostě jsem chtěl jenom napsat, že jsem si všiml rozdílu v rychlosti jak načítání, tak i přehrávání videa u různých prohlížečů...
Draken (1578)|7.4.2009 21:51
hmm mam taky 5Ghz wifi a sekání mám taky hlavně večer (přes den to jde super...)

kolik ti to změří na dsl.cz ? mě od 400 kb/s do 8,8 Mb/s ...večer průměrně 1,2 Mb/s, přes den průměrně 5,6 Mb/s
Kawex (13)|8.4.2009 16:09
[QUOTE=Draken;236826]hmm mam taky 5Ghz wifi a sekání mám taky hlavně večer (přes den to jde super...)

kolik ti to změří na dsl.cz ? mě od 400 kb/s do 8,8 Mb/s ...večer průměrně 1,2 Mb/s, přes den průměrně 5,6 Mb/s[/QUOTE]

Mě to přes den ukazuje kolem 9Mb/s a večer je to různý ale minymálně tak 4Mb/s ale to málokdy většinou tak 6Mb/s...večer tedy..
Kawex (13)|8.4.2009 16:22
[QUOTE=r34ktor;236771]A máš tou dobou Firefox uzavřený? (Lze ho otevřít i souběžně, ale pak se musí použít příkaz "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p -no-remote.)


Pokud to blbne i v IE, tak bude pravděpodobně nejaký bug v systému. Ta videa jsou flashová? Pokud ano, máš nainstalovanou nejnovější verzi plug-inu?[/QUOTE]

Jo jsou flashová,ta klasická malá okénka s videem na různých stránkách. Vypadá to na ten bug v systému jelikož ani po instalaci nejnovějších plug-inu se stále sekají..jak ten bug najdu a zničim..snad nebudu muset schazovat celej systém