reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

politá klávesnice

BlackFrog (563)|14.12.2006 21:06
co mám dělart když sem polil klávesnici, jen rtochuzj, a rted mi rto při srtisku jedné klávesy napíše ješrtě rtu vedle ní? rtady je rto pěkně viděrt:i) dá se rtoho zbavit?
Matajon (125)|14.12.2006 21:11
Kdyz se tohle naposled stalo me, tak jsem rozmontoval klavesnici, vyndal elektronicky soucasti a vsechno umelohmotny slo pod sprchu, pripadne muzes jeste vycistit tlacitka jedno po druhym ...
Zeli (397)|14.12.2006 21:13
Tohle dejte negdo do ftipu!!! :thumb

:p Sorry ze neporadim a ze se tlemim ale opravdu musim!
BlackFrog (563)|14.12.2006 21:14
[QUOTE=Matajon]Kdyz se tohle naposled stalo me, tak jsem rozmontoval klavesnici, vyndal elektronicky soucasti a vsechno umelohmotny slo pod sprchu, pripadne muzes jeste vycistit tlacitka jedno po druhym ...[/QUOTE]
a nevyschne rto rtreba do uzejrtra? konkrertne rto byl ananasovej kompot:)
Smeli (2302)|14.12.2006 21:16
[QUOTE=BlackFrog]a nevyschne rto rtreba do uzejrtra? konkrertne rto byl ananasovej kompot[/QUOTE]

:D :D :D :D :D

Vyschne, ale bude to ještě horší :D :D :D :D :D

Snaž se to nějak vymýt... protože když to bude lepit, můžeš koupit novou...
boboco (1987)|14.12.2006 21:26
Já fakt nemůžu:D:D:D Po LCD s vysvíceným rohem mě tohle dostalo snad ještě víc... :D Ty překlepy jsou neskutečný:D:D:D

Prosím Tě, pokud máš běžnou klávesnici, pověs si ji na zeď, vezmi si 100,-CZK a zajdi si zejtra pro novou do jakéhokoliv slušného obchodu s výpočetní technikou:).

EDIT: Ananasovej kompot mám taky rád:D
BlackFrog (563)|14.12.2006 21:30
bohužel rto neni uplně obyč klávesnice...:I( do frtipů rto klidně dejrte mě rto rtaky připadá směšný ale blbý:i) ananas4ever:Dw
boboco (1987)|14.12.2006 21:33
[quote=BlackFrog]bohužel rto neni uplně obyč klávesnice...:I( do frtipů rto klidně dejrte mě rto rtaky připadá směšný ale blbý:i) ananas4ever:Dw[/quote]

Tak ji odpoj, rozšroubuj (na linoleu, plovoucí podlaze nebo tak podobně, hlavně ne na koberci!) a jednoduše díl po dílu, kousek po kousíčku vyčisti, něco vysprchuj (větší plasty) zbytek (fólii s cestami a kontakty kláves) vezmi lihem. Tak se to pokus zase celé poskládat (to je to nejtežší a pokud jsi byl pečlivej, tak to nejspíš půjde:)
BlackFrog (563)|14.12.2006 21:42
[QUOTE=boboco]Tak ji odpoj, rozšroubuj (na linoleu, plovoucí podlaze nebo tak podobně, hlavně ne na koberci!) a jednoduše díl po dílu, kousek po kousíčku vyčisti, něco vysprchuj (větší plasty) zbytek (fólii s cestami a kontakty kláves) vezmi lihem. Tak se to pokus zase celé poskládat (to je to nejtežší a pokud jsi byl pečlivej, tak to nejspíš půjde:)[/QUOTE]
a co kdybych nic nemonrtoval a uzkusil rto vyreklamovart?:i)
Konnor (278)|14.12.2006 21:44
he he klasika, ale nejhorší je malinovej sirup viz moje kámoška:) normálně to omyj a bude jak nová,... (jak už tady bylo řečeno)

ještě jeden poznatek: Když si to tam nalijete sami, je to k zasmání, ale když vám do klávesnice někdo nalije pivo (třeba na lanu) tak je to na zabití :-/
BlackFrog (563)|14.12.2006 21:47
[QUOTE=Konnor]he he klasika, ale nejhorší je malinovej sirup viz moje kámoška:) normálně to omyj a bude jak nová,... (jak už tady bylo řečeno)

ještě jeden poznatek: Když si to tam nalijete sami, je to k zasmání, ale když vám do klávesnice někdo nalije pivo (třeba na lanu) tak je to na zabití :-/[/QUOTE]
no já rto rtam nenalil, položil sem komport na srtůl I(na hromadu bordelui) a když sem se vrártil klávesnice byla mokrá:i) a ananas chudák na uzemi:i) a nešloby rto rtřeba umejrt jenom beuz rouzmonrtování? I(nechal bych rto dlouho sušširti)
boboco (1987)|14.12.2006 21:47
[quote=BlackFrog]a co kdybych nic nemonrtoval a uzkusil rto vyreklamovart?:i)[/quote]

Víš, sám dobře vím, že reklamační oddělení velkých distributorů IT umí být velmi vstřícná a kolikrát uznají i nemožné, ale když se jim začnou lepit prsty k tlačítkům.... zkrátka, asi to neprojde:D -v tom horším případě Ti ještě naúčtujou neoprávněnou reklamaci nebo Tě nechají "opravu" - vyčištění zaplatit:D

-Máš kliku, že Ti jen zlobí klávesy při psaní, já jednou do klávesnice vylil kolu a klávesy se začaly mačkat úplně sami od sebe:D:D:D

-Promiň, fakt se omlouvám, ale když si Tě představím jak se Ti tam vylil ten kompot... mezi klávesama kousky ananasu... do toho Tvůj zděšený výraz a příspěvek na fóru s rozházenýma písmenkama:D:D Já se prostě nemůžu udržet, já si tu celou Tvou situaci představil a musím se smát ještě teď:D
BlackFrog (563)|14.12.2006 21:50
[QUOTE=boboco]Víš, sám dobře vím, že reklamační oddělení velkých distributorů IT umí být velmi vstřícná a kolikrát uznají i nemožné, ale když se jim začnou lepit prsty k tlačítkům.... zkrátka, asi to neprojde:D -v tom horším případě Ti ještě naúčtujou neoprávněnou reklamaci nebo Tě nechají "opravu" - vyčištění zaplatit:D

-Máš kliku, že Ti jen zlobí klávesy při psaní, já jednou do klávesnice vylil kolu a klávesy se začaly mačkat úplně sami od sebe:D:D:D

-Promiň, fakt se omlouvám, ale když si Tě představím jak se Ti tam vylil ten kompot... mezi klávesama kousky ananasu... do toho Tvůj zděšený výraz a příspěvek na fóru s rozházenýma písmenkama:D:D Já se prostě nemůžu udržet, já si tu celou Tvou situaci představil a musím se smát ještě teď:D[/QUOTE]
me je rto jasný já bych byl rtaky vyrtlemenej:i) ale rted moc nejsem... no když píšeš rtohlerto s rtim promin rtak vyrtlemenej sem:D
BlackFrog (563)|14.12.2006 22:04
rtak rtady je předměrt doličný:D
miska.JPG
Fox_22 (119)|14.12.2006 22:19
reklamaci samozřejmě neuznaj, jak jinak, já si kvůli podobným "nehodám" pořídil klávesnici vodotěsnou s nízkým zdvihem, takže když ji něčím poliji tak jde pod sprchu jen ji trochu vyklepu od vody a jede se dál :)
BlackFrog (563)|14.12.2006 22:31
o vodortěs. kl. sem přemýšlel, ale nakonec vyhrálo podsvícení krteré dosrt portřebuju... první klávesa I(caps lock přesrtala blbnourt rto sou rty první I(sakra jak se rto řiká, první kvítky, první ovečky???i):D:D
tequilla (1015)|15.12.2006 09:37
Me se posledne do klavesnice vylil ledni medved a bylo to stejne zabavne jako tvuj pripad. Nastesti to byla nejaka prachobycejna chicony a tak jsem ji nechal vyschnout a nakonec zlobil jen enter na num padu. Pokud jsem ho zmacknul, musel jsem ho nehtem vydloubnout zpatky. Casem jsem ji vycistil a tatovi funguje dotedka.
BlackFrog (563)|15.12.2006 14:27
zkouška...ttt :) Ww vypadá to že to vyscho a je to ok:) koukám backspace musim dloubat stejně jako "tekila" enter:) ale jinak good:) super:)
Withman (1337)|20.12.2006 23:39
Já mýval klávesnici špinavou jako prasátko, až to jednou došlo tak, že jsem si na ní vylil i čaj a těžce šly mačkat tlačítka, tak jsem jí normálně vykoupal a vydrhl ve vaně, potom začla zlobit a psala jiná písmenka, než jsem mačkal. Stačilo jí rozebrat a dát na balkon pod sluníčko uschnout. Poté stačilo smontovat a jela zase jako divná, vlastně jede do dnes. :-D

Teď mám drahou klávesnici, takže si na to dávám pozor. :D