Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 19

Téma: politá klávesnice

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

co mám dělart když sem polil klávesnici, jen rtochuzj, a rted mi rto při srtisku jedné klávesy napíše ješrtě rtu vedle ní? rtady je rto pěkně viděrt:i) dá se rtoho zbavit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Matajon
    Registrace
    May 2006

Kdyz se tohle naposled stalo me, tak jsem rozmontoval klavesnici, vyndal elektronicky soucasti a vsechno umelohmotny slo pod sprchu, pripadne muzes jeste vycistit tlacitka jedno po druhym ...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Tohle dejte negdo do ftipu!!!

Sorry ze neporadim a ze se tlemim ale opravdu musim!

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Matajon
    Kdyz se tohle naposled stalo me, tak jsem rozmontoval klavesnici, vyndal elektronicky soucasti a vsechno umelohmotny slo pod sprchu, pripadne muzes jeste vycistit tlacitka jedno po druhym ...
    a nevyschne rto rtreba do uzejrtra? konkrertne rto byl ananasovej kompot

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    a nevyschne rto rtreba do uzejrtra? konkrertne rto byl ananasovej kompot

Vyschne, ale bude to ještě horší

Snaž se to nějak vymýt... protože když to bude lepit, můžeš koupit novou...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Já fakt nemůžu Po LCD s vysvíceným rohem mě tohle dostalo snad ještě víc... Ty překlepy jsou neskutečný

Prosím Tě, pokud máš běžnou klávesnici, pověs si ji na zeď, vezmi si 100,-CZK a zajdi si zejtra pro novou do jakéhokoliv slušného obchodu s výpočetní technikou.

EDIT: Ananasovej kompot mám taky rád

Registrace
    Aug 2006

bohužel rto neni uplně obyč klávesnice...:I( do frtipů rto klidně dejrte mě rto rtaky připadá směšný ale blbý:i) ananas4everw

Registrace
    May 2006

bohužel rto neni uplně obyč klávesnice...:I( do frtipů rto klidně dejrte mě rto rtaky připadá směšný ale blbý:i) ananas4everw
    Tak ji odpoj, rozšroubuj (na linoleu, plovoucí podlaze nebo tak podobně, hlavně ne na koberci!) a jednoduše díl po dílu, kousek po kousíčku vyčisti, něco vysprchuj (větší plasty) zbytek (fólii s cestami a kontakty kláves) vezmi lihem. Tak se to pokus zase celé poskládat (to je to nejtežší a pokud jsi byl pečlivej, tak to nejspíš půjde

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Tak ji odpoj, rozšroubuj (na linoleu, plovoucí podlaze nebo tak podobně, hlavně ne na koberci!) a jednoduše díl po dílu, kousek po kousíčku vyčisti, něco vysprchuj (větší plasty) zbytek (fólii s cestami a kontakty kláves) vezmi lihem. Tak se to pokus zase celé poskládat (to je to nejtežší a pokud jsi byl pečlivej, tak to nejspíš půjde
    a co kdybych nic nemonrtoval a uzkusil rto vyreklamovart?:i)

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

he he klasika, ale nejhorší je malinovej sirup viz moje kámoška normálně to omyj a bude jak nová,... (jak už tady bylo řečeno)

ještě jeden poznatek: Když si to tam nalijete sami, je to k zasmání, ale když vám do klávesnice někdo nalije pivo (třeba na lanu) tak je to na zabití :-/

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Konnor
    he he klasika, ale nejhorší je malinovej sirup viz moje kámoška normálně to omyj a bude jak nová,... (jak už tady bylo řečeno)

ještě jeden poznatek: Když si to tam nalijete sami, je to k zasmání, ale když vám do klávesnice někdo nalije pivo (třeba na lanu) tak je to na zabití :-/
    no já rto rtam nenalil, položil sem komport na srtůl I(na hromadu bordelui) a když sem se vrártil klávesnice byla mokrá:i) a ananas chudák na uzemi:i) a nešloby rto rtřeba umejrt jenom beuz rouzmonrtování? I(nechal bych rto dlouho sušširti)

Registrace
    May 2006

a co kdybych nic nemonrtoval a uzkusil rto vyreklamovart?:i)
    Víš, sám dobře vím, že reklamační oddělení velkých distributorů IT umí být velmi vstřícná a kolikrát uznají i nemožné, ale když se jim začnou lepit prsty k tlačítkům.... zkrátka, asi to neprojde -v tom horším případě Ti ještě naúčtujou neoprávněnou reklamaci nebo Tě nechají "opravu" - vyčištění zaplatit

-Máš kliku, že Ti jen zlobí klávesy při psaní, já jednou do klávesnice vylil kolu a klávesy se začaly mačkat úplně sami od sebe

-Promiň, fakt se omlouvám, ale když si Tě představím jak se Ti tam vylil ten kompot... mezi klávesama kousky ananasu... do toho Tvůj zděšený výraz a příspěvek na fóru s rozházenýma písmenkama Já se prostě nemůžu udržet, já si tu celou Tvou situaci představil a musím se smát ještě teď

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Víš, sám dobře vím, že reklamační oddělení velkých distributorů IT umí být velmi vstřícná a kolikrát uznají i nemožné, ale když se jim začnou lepit prsty k tlačítkům.... zkrátka, asi to neprojde -v tom horším případě Ti ještě naúčtujou neoprávněnou reklamaci nebo Tě nechají "opravu" - vyčištění zaplatit

-Máš kliku, že Ti jen zlobí klávesy při psaní, já jednou do klávesnice vylil kolu a klávesy se začaly mačkat úplně sami od sebe

-Promiň, fakt se omlouvám, ale když si Tě představím jak se Ti tam vylil ten kompot... mezi klávesama kousky ananasu... do toho Tvůj zděšený výraz a příspěvek na fóru s rozházenýma písmenkama Já se prostě nemůžu udržet, já si tu celou Tvou situaci představil a musím se smát ještě teď
    me je rto jasný já bych byl rtaky vyrtlemenej:i) ale rted moc nejsem... no když píšeš rtohlerto s rtim promin rtak vyrtlemenej sem

Registrace
    Aug 2006

rtak rtady je předměrt doličný
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: miska.JPG 
Zobrazení: 453 
Velikost: 114.1 KB 
ID: 616  

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

reklamaci samozřejmě neuznaj, jak jinak, já si kvůli podobným "nehodám" pořídil klávesnici vodotěsnou s nízkým zdvihem, takže když ji něčím poliji tak jde pod sprchu jen ji trochu vyklepu od vody a jede se dál

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Politá klávesnice NB Toshiba c660
    Od Hulbon v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-01-2014, 14:15
  2. klávesnice?
    Od marekpevný v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-02-2012, 18:40
  3. CZ klávesnice na EN