Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 50 z 50

Téma: Otázka kompatibility

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mike.torment Zobrazit příspěvek
    Zítra jsem si chtěl jít pro toho Corsaira TX650, ale teď si mě trochu znervózněl, ten Enermax už je dost drahej...
    Dufinos tě znervózněl? Jako nic osobního, ale jeho nicneříkající a nepodložené, většinou obecně známé a snadno vyvoditelné povídačky směle ignoruj..

Jestli trváš na velké výkonové rezervě, vezmi TX650. Je to velmi kvalitní zdroj, vyrábí ho pro Corsair přímo Seasonic a záruku 5let by na šméčko nedali.

Jo a teď k tomu jak silný zdroj vlastně potřebuješ. Na testech si můžeš udělat obrázek sám GTX280 s C2Q@4Ghz bere v zátěži 360W, na tomshardware s Core i7 - 316W nebo si najdi další. Testů GTX280 na různejch sestavách je mraky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    [I]Jo a teď k tomu jak silný zdroj vlastně potřebuješ. Na testech si můžeš udělat obrázek sám GTX280 s C2Q@4Ghz bere v zátěži 360W, na tomshardware s Core i7 - 316W nebo si najdi další. Testů GTX280 na různejch sestavách je mraky.
    Mě se právě ta naměřená spotřeba taky moc nezdá, tím spíše u netaktovaného Phenomu. GTX280OC má oproti normální o cca 15W vyšší spotřebu (čili v burnu okolo 190W), což by takovou roli hrát nemělo.

Prostě vše ukazuje na vadný zdroj. Mimo jiné je jednou z předzvěstí odchodu do křemíkového nebe abnormální zvýšení spotřeby na vstupu. S výměnou bych neotálel. Aby ti s sebou nevzal i něco dalšího.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Dufinos
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Dobra volba to urcite je - ono u eneru se moc splest neda
    Jinak tem kalkulackam neverim, nikde tam nevidim moznost volby - beru ener 82+ >>> uberte mi "marzi" na wattazi Stejne tak beru s urcitym nadhledem pozadavky na krabicich s gk. Dam priklad: Ener Liberty 500w + E8400 @ 4.16GHz a k tomu jsem tenkrat bral 3870x2 a docela mi zaskocil napis 600w requied, 700w na oc. Mno zdroj jel v lete po 24h Primu na 980RPM a jede dodnes
    Docela pěkná kalkulačka (a podle mě o hodně lepší než ten extreme blablabla) je http://web.aanet.com.au/SnooP/psucalc.php

Zkuste mrknout... Má sice nevýhodu v "neaktuálnosti" přeci jenom tam není všechno, ale na druhou stranu se tam dá krásně nastavit sestava a hlavně ti to nepřirazí automaticky 50% navíc...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Dufinos
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Dufinos tě znervózněl? Jako nic osobního, ale jeho nicneříkající a nepodložené, většinou obecně známé a snadno vyvoditelné povídačky směle ignoruj..

Jestli trváš na velké výkonové rezervě, vezmi TX650. Je to velmi kvalitní zdroj, vyrábí ho pro Corsair přímo Seasonic a záruku 5let by na šméčko nedali.
    nic neříkající a nepodložené? Stačí se podívat jak do diskuzí tady ve foru, popř. v czech computeru jak u zdrojů, tak u grafik od nVidie... Hodně lidí si tam stěžuje na to pískání (prý to bývá semtam i u Seasoniců a často u Fortronů). Většině sice pomohlo vypnout Vsync, ale ne všem...

Jinak samozřejmě souhlasím s TX650kou... Rezerva je tam více než dostatečná a navíc je za slušnou cenu + bonus ve formě 5-leté záruky.

Občasný diskutér Avatar uživatele mike.torment
    Registrace
    Apr 2009

Tak TX650 je připojená, problémy zmizely, zatím v něm teda nic nepíská . Případné neduhy ukáže samozřejmě čas (a testy), ale momentálně mě mašinka frčí úplně v pohodě.

Pánové, děkuji.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234