reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Cosmito - jak to funguje?

Liqid (410)|16.4.2009 14:22
na netu jsem nasel tenhle portal nebo jak to mam nazvat a nak nechapu princip jak to funguje
mate nekdo zkusenosti?
johny__g (6387)|16.4.2009 15:15
A četl jsi nápovědu? Mně je to celkem jasné. Za zboží platíš jednak tím, že za každý příhoz se ti odečte nějaký ten kredit, plus pokud vyhraješ, musíš zaplatit vydraženou cenu. Pokud ale nevyhraješ, přijdeš akorát o ten kredit. Zajímavá myšlenka, jak z lidí vytahat peníze.
BigSam72 (0)|16.4.2009 22:30
Zdravim. Idea je prosta az jednoducha. Koupite virtualni menu Cliq ( pravo prihozu na aukci ) a kazdym vasim prihozem dorovnate cas na hranici intervalu 15 - 20 sec. Proste pokud je do konce aukce 0:03 sec a vy prihodite je razem do konce 0:20 sec atd. Co jsem vysledoval tak tam existuje jeste funkcionalita "robota" kdy si jako uzivatel nastavite spodni,horni hranici a pocet prihozu v tomto rozmezi a "robot" prihazuje v nahodnem intervalu 10 sec pred koncem aukce za vas. No a ten stastlivec co ma posledni prihoz, cas dobehne do 0:00 a aukce se uzavre tak vyhrava. Zaplati pouze tu cenu kterou vidi na obrazovce + asi postovne. Jsou tam ruzne typy aukci podle "atributu". Takze u 100% sleva za vydrazene zbozi neplati vubec nic. Za aukci "Pevna cena" se plati predem zverejnena "pevna cena". Samozrejme kazdemu dojde ze je to o stesti a vyherce aukce je jen jeden. Takze muzete prijit o vsechny Cliqy a nemit nic a nebo taky za par Cliqu ziskat notebook, lcd proste cokoliv co se "drazi". Je to zajimavy zpusob prodeje zbozi. :thumb
Liqid (410)|19.4.2009 10:36
a vsechno zbori je tam nove bo to funguje jako aukro?
czhunter (775)|19.4.2009 11:43
Podle mě to vůbec není aukce, ale divná forma hazardní hry, a já bych do toho nešel.
BigSam72 (0)|19.4.2009 22:02
[QUOTE=Liqid;240884]a vsechno zbori je tam nove bo to funguje jako aukro?[/QUOTE]

Zbozi je nove se zarukou podle platnych zakonu CR.
wanrouter (126)|18.5.2009 15:09
Je to chytak v prvom rade.

V podstate si predplatis VOPRED prihadzovanie do aukcie ... cize aj ked nevyhras tak si v strate !! A prevadzkovatel tak zarobi na predanej veci mozno 10x viac ako je bezna predajna cena za co to niekto vyhra ...

Tazko povedat ci to je podvod, podmienky su jasne, myslim si skor ze to je ista forma legalneho "hazardu"