reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP Pavilion - ovladače na dotykové klávesy

xslide (63)|18.4.2009 11:02
Zdravím.

Koupil jsem si notebook HP Pavilion DV3600.Byla na něm předinstalovaná Vista a recovery oddíl.Jelikož s těmito recovery oddíly nemám dobrou zkušenost, hned jsem udělal formát, rozdělil disky jak potřebuju a nainstaloval Vistu ze svého CD.

Všechny ovladače co jsem stáhl na webu HP k tomuto notebooku fungují jak mají, ale nepodařilo se mi zprovoznit dotykové klávesy na ovládání hudby,wifi,zvuku apod. Respektive klávesy fungují, ale na obrazovce se mi nic nezobrazuje.Když tam byla ta předinstalovaná Vista, vždy se graficky zobrazilo na monitoru aktuální činnost s klávesama.


Docela by se mi to hodilo, nevíte jak se jmenuje ovladač nebo nějaká utilita která tohle zajištuje abych ji někde stáhl.Přímo v ovladačích tohoto notebooku na webu to není a žádné CD u notebooku nebylo.

Díky moc!!
xslide (63)|19.4.2009 13:54
Už jsem našel vše co potřebuji, ale jediný program nemůžu nikde najít.

Jmenuje se Media Smart a je to něco jako Windows Meda Center.tento program je v notebooku potřebný aby fungovalo dálkové ovládání, což potřebuji.

Je tu někdo kdo umí dobře hledat a pošle mi sem link na stažení tohoto programu?
Hledal jsem kde jsem mohl ale nic jsem nenašel.

Díky moc a prosím o pomoc!
robky (3195)|19.4.2009 14:52
uveď presný typ ntb ...

alebo si vyber tu a v ďalšom kroku klikni na Software&Driver download ...
xslide (63)|19.4.2009 15:59
HP DV3600

Na stránkách HP jsem ovladač na dálkové ovládání nenalezl.Software Mediasmart ano, a mám jej už i nainstalovaný, ovšem dálkové ovládání pořád nefunguje.

Díky za pomoc
Jiziii (796)|19.4.2009 16:10
skus namířit přímo na IR čidlo (u konektoru na zvuk) a skontroluj jestli ho něco nezakrývá
xslide (63)|19.4.2009 16:24
Nejsem žádnej začátečník.Samozřejmě vše dělám dobře a problém bude nejspíše na straně ovladačů.

Nevím, jestli čislo funguje jako klasický infraport, ale když jsem přiložil mobil a zkusil něco poslat, tak to nic nenašlo.

Díky
robky (3195)|19.4.2009 17:09
Máš v správcovi zariadení, v HID (Human Interface Device) HP Remote Control HID Device?

A čo baterky v diaľkovom ovládači? Sú v poriadku? Nemajú napr. vloženú ochrannú fóliu chrániacu pred vybíjaním počas distribúcie?
xslide (63)|19.4.2009 17:16
V tom správci zařízení to právě nemám, proto myslím že to bude ovladačema.Beterii jsem měnil a tou to není, navíc na jiném notebooku HP ten ovladač funguje jak má, takže chyba je 100% v notebooku.
robky (3195)|19.4.2009 17:39
Tak ma teda už nič viac nenapadá, snáď v Správcovi zariadení použiť funkciu Zistiť zmeny hardvéru. Za predpokladu nainštalovania všetkých dostupných driverov(hlavne chipsetu) by malo dôjsť k detekcii nového HW, ak však je funkčný alebo nie je vypnutý.

Nemá ten ntb v biose napr. nejakú položku týkajúcu sa nastavení toho IR portu?
xslide (63)|19.4.2009 19:15
V BIOSU není vůbec žádné nastavení hardware.

V tom správci zařízení mám ale dva neznámé zařízení ke kterým nemám ovladače, pravděpodobně bude jedno z toho ono
robky (3195)|19.4.2009 19:25
xslide (63)|19.4.2009 19:33
Tam jsem bohužel nic nenašel, nejde nějak ve správci zařízení aspoň zobrazit o co jde, místo toho aby to ukázalo jen neznáme zařízení?Nejde z těch udajů nějak vyčíst jestli je to ten infraport?
robky (3195)|19.4.2009 19:52
xslide (63)|19.4.2009 20:05
Projel jsem to tím programem, a našlo to dvě nějaké chyby.

jedna se týká grafické karty a druhý WIFI karty.

Jinak to vypsalo všechen hardware co je OK, ale ten infraport tam není.

Ta wifina mě funguje jak má, tak nevím proč to píše at stáhnu jinej ovladač, mohlo by to mít vliv na ten INFRA?

Díky
xslide (63)|19.4.2009 20:12
Nainstaloval jsem novější ovladač na wifi a furt to píše problém s tímto zařízením:

Intel® WiFi Link 5100 AGN
robky (3195)|19.4.2009 20:35
Ešte môžeš vyskúšať niektorý z týchto postupov, fakt ma už nič nenapadá:notsure
xslide (63)|19.4.2009 20:37
Bios jsem upgradoval už dřív.

no nic. Udělám to jinak, nevíte kde sehnat Recovery DVD? K noťasům už nic takovýho HP nedává a recovery oddíl šel ihned pryč, protože sem nevěděl že nastanou takové problémy.