Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Tablet pc

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Ahoj! Potřebuju poradit a pomohl by mi názor někoho se zkušeností Zvažuju koupi tabletu pc. Resp nového notebooku a tabletu a tak jsem si řekla, proč to nespojit. Ten tablet z duvodu amaterského, hobby, ne nic profesionalniho, a jazyku (činštiny).

Zajímalo by mě, jestli ho někdo máte, jak jste spokojeni, popř jakého byste doporučili výrobce a hlavně co výdrž - je ten jediný kloub dostatečně odolný? Díky moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

TabletPC jsou vetsinou mene vykonne nez "obyc" notesy a klade se spis duraz na vydrz baterie nez na vykon takze je dobre si rozmyslet jestli bude vyuzivana spis dotekova funkce nebo spise vykon - v tom pripade bych zvazil dokoupeni tabletu ke klasickemu notesu nez porizovani leckdy 2x drazsiho zarizeni. Co jsem tak mel v ruce tak jednoznacne X61 konstrukcne nepovolil ani po roce hrubejsiho zachazeni (ve skladu), HP taky ok a tusim ze Asus mel kloub celokovovy. Moje umpc ma vysuvnou konstrukci a je vyrobene z pomerne nekvalitni plastu, ale par osklivych padu + propaleni cigaretou mu neuskodilo a piliny take ne takze by se dalo rict, ze jsou to pomerne vydrzna zarizeni. Pod dotekovou vrstvou (ktera je obvykle jeste chranena folii) je plexisklo takze nehrozi takove poskozeni jako u klas. nekryteho lcd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Tablet s 3G
    Od 1ronin1 v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-03-2014, 18:33
  2. Tablet
    Od neotek v sekci Volná témata
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 13-09-2012, 08:25
  3. Tablet MID - zamrzl
    Od luluza v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení