reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tablet PC

Cheewe (1)|19.4.2009 00:16
Ahoj! Potřebuju poradit a pomohl by mi názor někoho se zkušeností:) Zvažuju koupi tabletu pc. Resp nového notebooku a tabletu a tak jsem si řekla, proč to nespojit. Ten tablet z duvodu amaterského, hobby, ne nic profesionalniho, a jazyku (činštiny).

Zajímalo by mě, jestli ho někdo máte, jak jste spokojeni, popř jakého byste doporučili výrobce a hlavně co výdrž - je ten jediný kloub dostatečně odolný? Díky moc:)
Richmond (8084)|19.4.2009 00:48
TabletPC jsou vetsinou mene vykonne nez "obyc" notesy a klade se spis duraz na vydrz baterie nez na vykon takze je dobre si rozmyslet jestli bude vyuzivana spis dotekova funkce nebo spise vykon - v tom pripade bych zvazil dokoupeni tabletu ke klasickemu notesu nez porizovani leckdy 2x drazsiho zarizeni. Co jsem tak mel v ruce tak jednoznacne X61 konstrukcne nepovolil ani po roce hrubejsiho zachazeni (ve skladu), HP taky ok a tusim ze Asus mel kloub celokovovy. Moje umpc ma vysuvnou konstrukci a je vyrobene z pomerne nekvalitni plastu, ale par osklivych padu + propaleni cigaretou mu neuskodilo a piliny take ne takze by se dalo rict, ze jsou to pomerne vydrzna zarizeni. Pod dotekovou vrstvou (ktera je obvykle jeste chranena folii) je plexisklo takze nehrozi takove poskozeni jako u klas. nekryteho lcd.