reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomožte vybrat manželsou postel ;)

Liqid (410)|19.4.2009 08:55
zdar all potrebuju pomoc vcybrat manzelsou postel, měly ba bt ze dřeva a ne laminatu, musí mít úložný prostor a šířku 180cm a cenove tak do 20k :rules
matyyy (2527)|19.4.2009 09:23
jestli můžu poradit tak v sketch up si něco nakresli a pak zajdi za nějakým živnostníkem truhlářem a poptej se kolik by to koštovalo (ikdyž mám strach že s materiálem bude 20k málo - možná z nějakýho levnýho jako borovice nebo smrk)

k úložnýmu prostoru ti poradím jestli máš dost prostoru kolem postele - více šublíků vyjížděcí do boků (dá se tam udělat i nějaký pořádek)

pak prolez ty různý madracový centra a zjisti jaká madrace by ti vyhovovala a jestli chceš pod ní rošt (jsem žádný rošt na kterým by se dalo ležet na madraci a ne v madraci nenašel tak sem zkončil u klasiky v podobě akulitu)
fanynek (2048)|20.4.2009 04:10
Zdar!
Já to dělám takhle. Zadám do vyhledávače slova MANŽELSKÁ POSTEL, vyplivne mi to toto http://search.seznam.cz/?q=man%C5%BEelsk%C3%A1+postel&mod=f&sId=HYtJqazCwj-XtBlUXTNB a pak už jen hledám, klikám, popř. zavolám pro upřesnění. :idea

Nechceš si z nás přeci udělat děvky, který ti najdou "něco" dle tvých představ, nahážou ti sem odkazy a ty jen klikneš a objednáš. Že ne? ;)
Marenek (239)|20.4.2009 09:11
[QUOTE=Liqid;240866]zdar all potrebuju pomoc vcybrat manzelsou postel, měly ba bt ze dřeva a ne laminatu, musí mít úložný prostor a šířku 180cm a cenove tak do 20k :rules[/QUOTE]

takovou nějakou máme už několik let. z nějakýho krámku v krpoli. ale jestli tam ještě stojí...
alliens_labs (214)|20.4.2009 13:16
Mrkni sem,taky máme letiště odsud:
http://www.ustohal.cz/dvouluzka/
Poustevníček (0)|28.4.2016 10:22
Zdravím! Narazil jsem tu náhodou na tuhle starou konverzaci :-). Kdyby někdo taky sháněj pořádnou postel z masivu, tak můžu doporučit buďto borovicový dřevo nebo olši. My jsme si před lety koupili postel ze smrku a teď se chystáme koupit novou z borovice 180x200, byli jsme se na ní už podívat a to dřevo se zdá bejt daleko přužněší, než smrkový. Je to sice úplně obyčejnej rám postele, ale my stejně do bytu nechceme žádnej moderní designe a nechce se nám za to dávat deset. Konkrétně se nám líbí postel Arizona z masivu, která stojí bez matrace 3400. Třeba někdo hledá pro svůj byt něco podobnýho :-)
johny__g (6387)|28.4.2016 11:22
Hmm, 28 mm prkno? Tak to bude fakt kvalita. Pak řekni kdy začne vrzat. Vlastnosti borovice a smrku jsou jinak dost podobné (vzhled ne, tam se dost liší). Olše je cenově zcela někde jinde, takže se o tom nemá cenu bavit.
Rendl2 (501)|28.4.2016 16:55
To chce pořádný svařený jekly a práškovou barvu. Nějaký třísky v zadnici bych nechtěl:).