Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: reproduktory

tone20

tyhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38606 nebo tyhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36324. Jedná se mi hlavně o kvalitu. Výkonově jsou lepší ty Logitech
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tone20
    tyhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38606 nebo tyhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36324. Jedná se mi hlavně o kvalitu. Výkonově jsou lepší ty Logitech
    V tomto případě určitě OEMka od Logitechu

tone20

Citace Původně odesláno od boboco
    V tomto případě určitě OEMka od Logitechu
    ale v diskuzi na ně lidi docela nadávaj.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Súhlasím s bobocom.A ak ti ide o kvalitu, tak musíš obetovať viac peniažtekov. Sám mám doma Creative, predtým som mal niečo od Geniusu a je to nebe a dudy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

nech si postavit třípásmové repro, z kvality ti budou uši přecházet
    když to necháš postavit na měničích od tesly tak to ani nebude drahé, vejdeš se do dvou tisíc. zesilovač stačí nějaká stavebnice 2X30W sinus, vyjde komplet do litru a máš HIFI soustavu kterou kvalitativně nepřekonají žádné repro na PC

Občasný diskutér Avatar uživatele Renus
    Registrace
    May 2006

obojí to jsou sračky,z tohohle bych nekupoval nic,v týhle cenové kategorii jsem koupil dřevené 2.0 Redstary

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Fox_22
    když to necháš postavit na měničích od tesly tak to ani nebude drahé, vejdeš se do dvou tisíc. zesilovač stačí nějaká stavebnice 2X30W sinus, vyjde komplet do litru a máš HIFI soustavu kterou kvalitativně nepřekonají žádné repro na PC
    já myslim že autor threadu si chce koupit reproduktory né skládat sestavu přes zesilovače souhlas s bobocem. a sám mám doma nějaké dnes už celkem staré creative 2.1 tehdy za 1000kč a sou perfektní...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    já myslim že autor threadu si chce koupit reproduktory né skládat sestavu přes zesilovače souhlas s bobocem. a sám mám doma nějaké dnes už celkem staré creative 2.1 tehdy za 1000kč a sou perfektní...
    Mile mě ale překvapily i reprobedny od Miacu. Konkrétně tyto jsem neměl možnost vyzkoušel (jen vyšší modely se mi dostaly do rukou), ale za dané peníze vypadají fakt slušně.

ad: Jo, není nad to, když si repro člověk navrhne a sestaví sám, ale tohle neumí každý Já se třeba párkrát o něco pokoušel, kvalita zvuku pěkná, ale styděl bych se to někomu ukázat - zkrátka jen polotovary...

EDIT: [OT] A tady jsou moje repráčky, jsem opravdu spokojen, jak se zvukem, tak s prefektní kvalitou dílenského provedení. Použitá elektronika má sice i své mouchy, ale s ohledem na cenu (kupoval jsem je za 2 800,- včetně daně a dopravy) jsou báječné 80W + 5x25W RMS [/OT]
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 18-12-2006 v 20:06

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Mile mě ale překvapily i reprobedny od Miacu. Konkrétně tyto jsem neměl možnost vyzkoušel (jen vyšší modely se mi dostaly do rukou), ale za dané peníze vypadají fakt slušně.

ad: Jo, není nad to, když si repro člověk navrhne a sestaví sám, ale tohle neumí každý Já se třeba párkrát o něco pokoušel, kvalita zvuku pěkná, ale styděl bych se to někomu ukázat - zkrátka jen polotovary...
    tak sem se dokopal najít někde na netu ty moje repráčky já se radši ani nic nepokoušel sestavit...protože by to byl marný pokus
    [OT] právě si dávám kompotovanej ananas a dávám si bacha aby zas neskončil v klávesnici[/OT]

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Pánové...

Edit: žádné ano, jste celkem OT a od příště budu karmovat, tohle čtení mně už nebaví - a tak je to pořád a všude...
    Naposledy upraveno uživatelem Smeli: 18-12-2006 v 20:41

Registrace
    Aug 2006

ano?

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tone20
    ale v diskuzi na ně lidi docela nadávaj.
    a geinusky si pro jistotu ani nikdo nekoupil. rozhodne bych koupil ty logitechy. hrat budou oboje podprumerne, ale logitechy budou podprumerne min a navic od dost lip vypadaji.

Citace Původně odesláno od Fox_22
    jenze to uz jaksi neni za petikilo a mas problem se stinenim

Citace Původně odesláno od Renus
    obojí to jsou sračky,z tohohle bych nekupoval nic,v týhle cenové kategorii jsem koupil dřevené 2.0 Redstary
    tak ty jsem mel tu cest slyset a doufam, ze uz je nikdy neuslysim. to ze je neco dreveny jeste neznamena, ze je to dobry.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Mám osobně vyzkoušené tyto Logitechy S200, satelity dokáží na svoji malou konstrukcii vyprodukovat až celkem překvapivě hlasitý zvuk, samozřejmě kvalita zvuku není nic extra, ale určitě mnohem lepší než Geniusy, co se týče subwooferu, tak ten už od cca poloviny výkonu začíná huhlat, dosti to znepříjemnuje poslech, ale za daný peníz neseženete nic lepšího.

Co se týče těch 2.0 Redstarů, mám je také ozkoušené. Design - nalepená tapeta, co vypadá jako dřevo, jsou dvoupásmové, hlasitost celkem ujde, ale kvalita přednesu velmi pokulhává. Ona firma Redstar nedělá moc kvalitní výrobky.

Za dobrou cenu s kvalitním zvukem jsou Geniusy 2.0 asi za 1200Kč, ty jsem slyšel hrát, výkon dosti velký a zvukový přednes na dobré úrovni. Bohužel nejsem audiofil, abych přesně popsal, todle a todle a todle, ale z mého podlehu, je to, tak jak jsem napsal. DD

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Leroj
    Registrace
    Dec 2006

Vážení, chci si koupit 5.1 bedny /jenom k PC na hry/, zatim jsem byl rozhodnut pro Genius 5.1 za asi 2800, ovšem tady začínám mít dojem, že to asi nebude to pravé. Může někdo doporučit repro v podobné cenové kategorii, případně napsat své skušenosti s těmi Geniusy ? Díky

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Kdysi sem resil podobny problem ale pak jsem si koupil 5.1 sluchatka teac a na hry je pouzivam do dnes Ale ja mel jine pozadavky jelikoz sem hral vzdy jen online hry trval sem na headsetu s mikrofonem bedny meli tu nevyhodu ze hazeli acho atd .. pokud vyloene netrvas na bednach mrkni na Tohle Obrovska vyhoda je ze te nerusi okoli a ty nerusis jej ..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reproduktory
    Od davsto v sekci Audio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-10-2014, 23:09
  2. Reproduktory 2.0 k PC
    Od cursor v sekci Audio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-06-2013, 16:25
  3. Reproduktory 5.1 a Win 7