Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: konzultace sestavy (cca 18 tis)

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravím, pět let starý počítač pomalu odchází do křemíkového nebe, proto začínám rychle vymýšlet, co si postavím na stůl teď. Určení: internet, nějaká ta multimédia, úpravy fotek, a když je čas i to hraní. Původně jsem se chtěl vejít cca do 15 tisíc, už jsem přes, ale těch dvacet je opravdu strop. Taktovat jsem zatím nezkoušel, ale pokud to půjde snadno, zkusím. LCD nyni 19, ve výhledu je přechod na větší.

Momentálně uvažuju nad touhle sestavou http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...GI01JW201ERX01

Díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Budeš přetaktovávat?

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Jak píšu, uvažuju o tom, pokud to půjde lehce, zatím jsem k tomu neměl příležitost. Pokud jsem pochopil jak procesor, tak deska by k tomu měly být slušné.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

mě hd4850 nepřijde jako super kup bych vyčkal jak si povedou karty s rv740 zatím to vypadá že výkon bude velmi podobný cena poloviční

dál coolemaster elite není dobrá skříň jako minimum bych bral cetus (je ze silnějšího plechu)

osobně bych spíš stavěl na phenomu x3 710

Občasný diskutér Avatar uživatele bandolier.wz
    Registrace
    Apr 2008

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Díky za rady. Ty Phenomony II mi docela vrtají hlavou taky. Přemýšlel jsem i o tom X3 720 BE, vůbec netuším, jak markantní je mezi 710 a 720 rozdíl, až na to, že už mám samozřejmě načteno, že BE má otevřený násobič a snáz se taktuje. Docela si zdálo, že E5200, případně přetočené, by mým potřebám snad i stačilo, ale ten dostupný rozdíl výkonu u AMD je docela lákavý....

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Pokude nebudeš přetáčet, neni e5200 moc výhodnej. Pokud budeš, tak trochu toho phenoma doženeš, takže jestli šetříš, tak e5200 neni špatná volba. Pro budoucnost ale je vícejádro lepší volba, o tom žádná.
    Na tu 740 bych počkal, přinejmenším zahejbá cenama.

Taktujou se oba phenomy dobře, prostě si rozmysli, jestli se Ti vyplatí ten rozdíl ceny za to urychlení. Klidně bych šel do 710..

Podobná témata

1. Sestavy, notebooky a PDA: Posouzení herní sestavy
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-02-2014, 19:09
  2. Sestavy, notebooky a PDA: Koupe nove PC sestavy
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-11-2012, 20:29
  3. konzultace zdroje
    Od hugostieglitz v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení