reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

mikrofon vs. repro

ff98 (2)|20.4.2009 13:59
Zdravim,
vím, že obdobné příspěvky už se tu parkrát řešily, nicméně u žádného z nich řešený postup nezafungoval.

Mám 5.1 repro Creative T6100 a int. zvukovku na desce ASUS M2N-E (SoundMax HD Audio) a potřeboval bych někde ve Windows (XP) nastavit, když mluvím do mikrofonu, abych svůj hlas neslyšel znova v reproduktorech. Zkoušel jsem si různě pohrát v ovládání hlasitosti/nastavení hlasitosti (úplně ztlumit mikrofon pro přehrávání) i v tom SoundMax control panel, bohužel bez výsledku. Nevadilo by mi, kdyby to šlo vyřešit i přes nějaký program. Díky
Dojigiri (1629)|20.4.2009 14:11
No, v ovládání hlasitosti (Windowsím) by to mělo bejt nastavený pro nahrávání povolit (tj. nezatržený "Ztlumit") a pro přehrávání zakázat (tj. zatržený "Ztlumit"). Když to je takhle tak to pořád přehrává do repro?
ff98 (2)|20.4.2009 14:30
[QUOTE=Dojigiri;241334]No, v ovládání hlasitosti (Windowsím) by to mělo bejt nastavený pro nahrávání povolit (tj. nezatržený "Ztlumit") a pro přehrávání zakázat (tj. zatržený "Ztlumit"). Když to je takhle tak to pořád přehrává do repro?[/QUOTE]

jojo, přesně takhle to mám a je to pořád stejný. A není žádnej rozdíl v tom, když u přehrávání u mikrofonu zaškrtnu ztlumit a nebo to nechám odškrtnutý, což mi přijde taky celkem divný.