reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus 8800 GTX dostupnost ?

MatyxCZ (26)|18.12.2006 11:42
Ahojda !
Mám drobný problém. Objednal jsem si sestavu, do které ale dle dodavatele není možné aktuálně sehnat grafárnu, konkrétně Asus 8800 GTX. Prý není dostupná ani u distributora.
Nevíte někdo o obchodě či velkoskladu, kde ji 100% mají skladem ? V případě že ano, pak předem moc děkuji za info, rád bych ji měl doma ještě tento týden.
tequilla (1015)|18.12.2006 12:38
[QUOTE=MatyxCZ]Ahojda !
Mám drobný problém. Objednal jsem si sestavu, do které ale dle dodavatele není možné aktuálně sehnat grafárnu, konkrétně Asus 8800 GTX. Prý není dostupná ani u distributora.
Nevíte někdo o obchodě či velkoskladu, kde ji 100% mají skladem ? V případě že ano, pak předem moc děkuji za info, rád bych ji měl doma ještě tento týden.[/QUOTE]

A musi to byt konketne ten ASUS? Ptam se proto, ze zvlaste u serie 8800 jsou vsechny karty naprosto stejny, lisej se mozna jinou nalepkou a prislusenstvim. Zkus mrknout treba sem, tady maj kartu od Leadteka skladem (jeste 5 ks)> http://www.alza.cz/graficka-karta-leadtek-winfast-px8800gtx-tdh-d68808.htm. Ten se od jinejch 8800 lisi jen krytem chladice.
MatyxCZ (26)|18.12.2006 12:40
[QUOTE=tequilla]A musi to byt konketne ten ASUS? Ptam se proto, ze zvlaste u serie 8800 jsou vsechny karty naprosto stejny, lisej se mozna jinou nalepkou a prislusenstvim. Zkus mrknout treba sem, tady maj kartu od Leadteka skladem (jeste 5 ks)> http://www.alza.cz/graficka-karta-leadtek-winfast-px8800gtx-tdh-d68808.htm. Ten se od jinejch 8800 lisi jen krytem chladice.[/QUOTE]

Ty jo, fakt díky moc !!!! Leadtek byl za Asusem hned druhý v řadě, ale nějak mě vůbec nenapadlo se na něj podívat, asi jsem nečekal že ještě někde bude ..... a vzhledem k referenci je to vlastně stejně jedno .....
Takže ještě jednou moc díky, problém vyřešen