Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Asus 8800 GTX dostupnost ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Ahojda !
    Mám drobný problém. Objednal jsem si sestavu, do které ale dle dodavatele není možné aktuálně sehnat grafárnu, konkrétně Asus 8800 GTX. Prý není dostupná ani u distributora.
    Nevíte někdo o obchodě či velkoskladu, kde ji 100% mají skladem ? V případě že ano, pak předem moc děkuji za info, rád bych ji měl doma ještě tento týden.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od MatyxCZ
    Ahojda !
    Mám drobný problém. Objednal jsem si sestavu, do které ale dle dodavatele není možné aktuálně sehnat grafárnu, konkrétně Asus 8800 GTX. Prý není dostupná ani u distributora.
    Nevíte někdo o obchodě či velkoskladu, kde ji 100% mají skladem ? V případě že ano, pak předem moc děkuji za info, rád bych ji měl doma ještě tento týden.
    A musi to byt konketne ten ASUS? Ptam se proto, ze zvlaste u serie 8800 jsou vsechny karty naprosto stejny, lisej se mozna jinou nalepkou a prislusenstvim. Zkus mrknout treba sem, tady maj kartu od Leadteka skladem (jeste 5 ks)> http://www.alza.cz/graficka-karta-le...tdh-d68808.htm. Ten se od jinejch 8800 lisi jen krytem chladice.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od tequilla
    A musi to byt konketne ten ASUS? Ptam se proto, ze zvlaste u serie 8800 jsou vsechny karty naprosto stejny, lisej se mozna jinou nalepkou a prislusenstvim. Zkus mrknout treba sem, tady maj kartu od Leadteka skladem (jeste 5 ks)> http://www.alza.cz/graficka-karta-le...tdh-d68808.htm. Ten se od jinejch 8800 lisi jen krytem chladice.
    Ty jo, fakt díky moc !!!! Leadtek byl za Asusem hned druhý v řadě, ale nějak mě vůbec nenapadlo se na něj podívat, asi jsem nečekal že ještě někde bude ..... a vzhledem k referenci je to vlastně stejně jedno .....
    Takže ještě jednou moc díky, problém vyřešen

Podobná témata

1. ASUS A8N-SLI SE + Gigabite 8800 GT... Tma tmoucí. Help prosim.
    Od 22joke11 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-03-2010, 22:16
  2. 8800 gt nebo 8800 GTS? vyplati se?
    Od gObla v sekci Grafické karty
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 15-05-2008, 20:12
  3. dostupnost signálu
    Od OldaRiha v sekci Sítě
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 13-03-2008, 11:59
  4. Klávesnice: G15-dostupnost?