reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

.NET Framework 3,5 - SP1 z HDD

Nilki (37)|23.4.2009 14:44
Zdravím. Mám takovýto problém. Sháním .NET 3,5 SP1. Stáhl jsem ho sice již z několika zdrojů, ale pokaždé když ho nainstaluju, tak si ho Win Update stahuje znovu a přijde mi naprosto zbytečné stahovat necelých 300 MB stále dokola (nejedná se o stahování na jednom PC, ale stahování při každé instalaci Win).

Nemá tedy někdo z vás FUNKČNÍ SP1 pro .NET 3,5? Případně i komplet instalaci .NET Frameworku i s SP.

Předem díky za ohlasy.
Richmond (8084)|23.4.2009 15:19
Nilki (37)|23.4.2009 15:44
Díky. Snad to zabere.
Nilki (37)|27.4.2009 09:56
Tak i přes mé naděje, že jsem jen debil co neumí hledat, a první link co sem někdo postne bude funkční, se ukázalo že situace tak snadná není.

Za link samozřejmě děkuji, ale stav je stále stejný. Nainstaluji, spustím MS update a zas to stahuje 281MB SP1 pro .NET 3,5.

Takže obnovuji svou prosbu o pomoc s hledáním funkčního SP1 pro .NET Framework 3,5 , po kterém již nebude třeba dotahovat ho znovu z netu.

Případně beru i radu kde bych mohl dělat nějakou blbou botu (dá se instalovat jen na Win s SP1 nebo tak něco....), protože mi to už docela otravuje furt stahovat stovky mega dat a zatěžovat tak absolutně zbytečně síť.

Předem díky aspoň za reakci.
StD (1963)|27.4.2009 10:06
[QUOTE=Nilki;243637]Tak i přes mé naděje, že jsem jen debil co neumí hledat, a první link co sem někdo postne bude funkční, se ukázalo že situace tak snadná není.

Za link samozřejmě děkuji, ale stav je stále stejný. Nainstaluji, spustím MS update a zas to stahuje 281MB SP1 pro .NET 3,5.

Takže obnovuji svou prosbu o pomoc s hledáním funkčního SP1 pro .NET Framework 3,5 , po kterém již nebude třeba dotahovat ho znovu z netu.

Případně beru i radu kde bych mohl dělat nějakou blbou botu (dá se instalovat jen na Win s SP1 nebo tak něco....), protože mi to už docela otravuje furt stahovat stovky mega dat a zatěžovat tak absolutně zbytečně síť.

Předem díky aspoň za reakci.[/QUOTE]

A máš správně opravený registr? Já mám tu zkušenost s dotNET, že nechává po sobě v registru cesty vždy na nejstarší versi musí se to opravit ručně (já tedy mám v. 2 pod W2K a cesty jsou k souborům z 1.5) - opravuji to vždy ve SpyBotu (volba Neplatné registry v Advanced rozhraní).
Nilki (37)|27.4.2009 10:14
Mno neprohlížel jsem to, ale jedná se vždy o čistý instalace Win, tak bych skoro čekal že můžu instalovat bez hrabání se v registrech. Kouknu na to dík.