reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Byli jste na GOOC 2009?

husky14 (4214)|24.4.2009 10:51
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Byli jste na GOOC 2009?

Minulý pátek se v Praze uskutečnilo evropské finále soutěže v přetaktování Gigabyte Open Overclocking Championship 2009. Byla to jedinečná příležitost spatřit evropskou špičku v přetaktování a také si užít bohatého doprovodného programu. Zúčastnili jste se? Jaké jsou dojmy? Ať už jsou vaše zážitky jakékoliv - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
cool.user (2822)|24.4.2009 10:52
Ne :D
KunNy (410)|24.4.2009 10:56
Ne, Praha je od Ostravy přece jen trošku dále, a sám tohle cestovat.. Ale jinak to byla určitě zajímavá akce, jedinečná možnost potkat OC hvězdy v ČR.
pas!k (3765)|24.4.2009 11:19
NE

Trosku zvlastni tema na vikendovou diskuzi
jrx (1880)|24.4.2009 11:58
Ne, nedám za vlak Ostrava -> Praha + ubytování atd. víc, jak za nové boty :D To jsem se raději podíval na internetu na fotky atd...
mstejska (2912)|24.4.2009 12:10
Ne, clanek co jsem cetl mi stacil. (v dobrem)
matyyy (2527)|24.4.2009 12:56
ne :)
celkově mi přijde zajímavější, když účastníci můžou použít jakýkoliv hardware
fik_25 (40)|24.4.2009 13:43
Já jsem se tam byl podívat asi na dvě hodinky, jelikož jsem byl zrovna na služebce v Praze, tak proč toho nevyužít. Přišel jsem tam myslím v jednu a to bylo asi 30 minut do konce v superPI. Jeden z našich OCerů zrovna obědval (promiňte pánové, neznám vás podle vzhledu, ale byl to ten hubenější :-) ) Mezi sousty ale zdatně stíhal přilévat tekutý dusík do komínu.... Akce to byla na moje očekávání celkem komorní, ale co taky čekat v Čechách. Návštěvníků pomálu a prostoru jakbysmet. To že tam natáčela nějaká piditelevize jsem se dočetl až z článku. To nejlepší z celé akce bylo, že jsem pokecal se zástupcem Nvidie a vyzkoušel jsem 3Dvision. Jelikož jsem měl 3d vision už na stařičké GForce1 chtěl jsem vědět jaký je v tom rozdíl, jestli nějaký a žádný sem nevypozoroval. Možná je to jen subjektivní názor ale 3d vision na monitoru ztrácí smysl, umím si představit, že na DLP televizoru o nějaké úhlopříčce to je mazec, ale takhle mě to nepřesvědčilo abych set i s monitorem zakoupil. Od zástupce Nvidie jsem se jen dozvěděl že nové karty s čipem 300 budou prý úplně něco jiného než jsme do teď viděli a přirovnával to ke stejnému skoku jako v případě 8800. Uvidíme jestli to není jen marketingová masáž. Jo abych nezapomněl, taky tak ukazoval ion a co vše umí, tuhle krabičku jsem si zamiloval už z první recenze co jsem o ní četl. Doufám, že jí brzo budu mít v obýváku. :-)
cml11 (112)|24.4.2009 14:15
Nebyl a ani by mě to nelákalo.

Jistě se tam pár bláznů dobře baví, ale to si radši v hezkém počasí zajedu někam na výlet. Třeba v takové zoologické zahradě je k vidění taky dost exotů a ještě jsem u toho na čerstvém vzduchu ;)
Total AMD (138)|25.4.2009 23:09
Šumperk -> Praha no je to docela dálka a kvůli tomu tam jezdit se mě nechce stačilo mě si přečíst pár článků :) No kdyby to bylo v Brně tak je to jiná :D
Jiziii (796)|25.4.2009 23:18
Nebyl
mám to docela daleko
ale rád bych se tam býval podíval :-(
Salamander (6177)|25.4.2009 23:52
NE

// dosti zabita vikendova diskuse ...
MartyMcFly (222)|26.4.2009 22:21
Zdravím,
Osobně jsem ani nevěděl, že se koná .. Tak si myslím, že to je docela škoda, protože takové věci a akce tohoto typu mě docela zajímají. I když docela pravidelně se účastním akcí WUGu nebo LUG atd. tak rozhodně takové věci jako na GOOC nezahlédnu..

Howk.
astec (1823)|26.4.2009 22:37
Tak tam jsem také nebyl :mad: