Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Přenesení dat z disket na CD

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zdravím, potřeboval bych pomoct. Mám program GHOST (asi málo kdo ho zná) na dvou disketach, jeden je bootovací disk a druhý je samotný program, funguje to normálně že když spustím počítač, tak se nabootuje z prvního disku, pak vyžádá druhý a program pak jede (samozdřejmě bez najetí do windows). Mám však zkušenosti, že disketa može kdykoliv odejít, chtěl bych proto všechno dát na CD. Zkusil jsem to nejprve tak, že jsem obsah disket natáhl do jedné složky v počítači a pak vypálil na CD, ale nefunguje mi to, protože to nedokáže nabootovat z CD (samozdřejmě jsem ve windowsu nastavil bootování z CD). Máte nějakou radu jak upravit to CD na bootovací CD? Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Nestačilo by Ti toto: GHOST (záloha partition), HP USB Disk Storage Format Tool (formátování USB pro bootování) a bootovací soubory Win98
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Staci vytvorit nove zavadeci medium a jako cil zvolit cd nebo iso .. to pak nasladne vypalit 1:1 na cd/dvd

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

No, potřebuji to na CD, USB nepotřebuji. Ale nevím, jak to přesně myslíte, nikdy jsem nedělal bootovací disk a ani nekoumal jak to funguje, takže bych si přál trošku postup aspon bodově.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Pokud používáš Nero, vyber položku bootovací CD. Nero má v sobě integrované nutné soubory pro boot (jinak můžeš vybrat i své) a následně vybereš pouze program, který chceš nabootovat (GHOST).

Podobná témata

1. Přenesení souborů a nastavení,ztráta souborů
    Od doonio v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-10-2009, 20:54