Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Epson LX 100 problem v DOSu

Občasný diskutér Avatar uživatele Lamak
    Registrace
    Sep 2006

Mam problem s touto tiskanou. Otec porad pouziva ucetnictvi v DOSu a z niceho nic zacala tikarna tisknout jiny znaky ....zkousel jsem prehodit znakovou sadu, ale nepomohlo nic. Otec tvrdi, ze se do nastaveni nerypal, tak me napada jen vada chipu, ale opravdu nevim. S dosem uz jsem dlouho nic nedelal, takze jsem jaksi vysel ze cviku .
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Lamak
    Registrace
    Sep 2006

Tak jsem si zkousil vyjet kus ASCII tabulky a zjistil, ze to bude asi nastavenim kodovani tiskarny (btw. ve widlich jsem ji zkusil a tiskla normalne) protoze pri znaky vubec neodpovidali nastavene zankove sade kamenickych a ani pri zmene na Latin2 to netisklo dobre.
    Nemate nekdo tuseni jak zmenit u tiskarny kodovani.....v manualu k tiskarne jsem nasel rpikaz, kterym by to melo jit, ale nevim jak ji ho poslat....

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Lamak
    Tak jsem si zkousil vyjet kus ASCII tabulky a zjistil, ze to bude asi nastavenim kodovani tiskarny (btw. ve widlich jsem ji zkusil a tiskla normalne) protoze pri znaky vubec neodpovidali nastavene zankove sade kamenickych a ani pri zmene na Latin2 to netisklo dobre.
    Nemate nekdo tuseni jak zmenit u tiskarny kodovani.....v manualu k tiskarne jsem nasel rpikaz, kterym by to melo jit, ale nevim jak ji ho poslat....
    Neznam sice tento konkretni typ epsonu, ale vim, ze se u nich meni nastaveni a parametry nejakym silenym xhmatem nebo xsekundovym stlacenim nejakyho cudliku pri soucasnym zapnuti tiskarny. Potom to zacne tisknout instrukce a podle nich to nastavujes.

Podobná témata

1. Tiskárny: Problém s tiskem Epson FX-890
    Od readada v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 08-10-2009, 18:22
  2. Tiskárny: Epson D78 - problém s tiskem
    Od FreDdie v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-05-2008, 13:56
  3. Co vás nejvíc fascinovalo v éře MS-DOSu?
    Od pavel_p v sekci Volná témata
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-04-2008, 23:14
  4. Spouštění diagn.programu na HDD z Dosu
    Od ANTHONY v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-03-2008, 11:25
  5. Radeony: Radeon 9000 a DVI v DOSu
    Od mrrca v sekci Grafické karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-12-2007, 09:52