reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Maxthon a zkušenosti...

Dufinos (422)|6.5.2009 09:12
Chtěl bych se zeptat na jednu věc... včera jsem nainstaloval prohlížeč maxthon a na první pohled se mi hodně líbí... Např. "ovládání" pomocí myši (pravé tlačítko + tah myší). Nebo v případě "zamrznutí" jedné záložky, že nespadne celý program, ale můžu vypnout jenom tu záložku atd...

Zajímalo by mě, jaké jsou Vaše osobní názory na tento prohlížeč. V hlasování bylo sice málo hlasů, že by jej lidi používali, ale něco přece... Četl jsem i nějaké recenze, ale názor uživatelů je podle mého mnohdy lepší, než 1000 recenzí...
pas!k (3765)|6.5.2009 18:34
Maxthon pouzivam dlouhou dobu (V podstate od zacatku maxthonu 1). Za ty roky jsem si na nekter ejeho vychytavky natolik zvyknul ze se od nej proste nemuzu odtrhnout. Obcas vyleze verze ktera ma nejaky ten problem a prohlizec zatuhne ale to je tak vse co bych mu vytknul. Nikdy jsem nezkousel zadne rychlostni testy atd je pro me dulezite ze s maxthonem se mi pracuje dobre a rychle ... Taktez se mi libi ze uz ve standard vybave je moznost ukladani oblibenych do online profilu ..( Vynikajici hlavne pro ty co pouzivaji vice stanic .. notebook, pracovni pc domaci pc.. proste nainstaluji maxthon prihlasim se pomoci emailu a hesla a veskere oblibene atd mam nahrane .. sycnhronizace nikdy zadny problem). Za celou dobu jsem nemel potrebu doinstalovavat jediny plugin .. Maxthon je prohlizec ktery rozhodne nemusi vyhovovat vsem ale rozhodne stoji za vyzkouseni..
Dufinos (422)|6.5.2009 18:55
Na co jsem si já nejrychleji zvyknul (cca. za půl hodiny po nastavení) je to "rychlé ovládání myší" přes pravé tlačítko... Zvyknul jsem si na to tak, že už dneska v práci jsem v IE párkrát omylem tahal zbytečně myší...

Všiml jsem si zatím akorát jediného problému. A to, že mu hodně dlouho trvá načítání stránek u Czech computeru v klubu, ale to nijak neřeším... na CzC a banku stejně používám mozilu Firefox, která se mi zdá v CzC klubu nejrychlejší. No a na banku jej používám, jelikož (prý) má lepší ochranu než třeba IE...
Dufinos (422)|7.5.2009 14:41
Hmmm... vypadá to, že je opravdu málo zkušeností s tímto šikovným prohlížečem... Takže pokud by někdo měl zájem jej vyzkoušet, tak přikládám download link ;)

http://www.maxthon.com/download.htm