reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Automatické přihlašování ve FF

husky14 (4214)|8.5.2009 17:51
Zdar všichni,
přestalo mi ve FF fungovat automatický přihlašování na jakýchkoliv stránkách. Přihlásím se na stránku, vypnu jí, znovu zapnu a jsem přihlášenej. Vypnu FF, znovu spustím a přihlášení je pryč, musím znovu. Seznam cookies je taky prázdnej. Cookies, důvěrná data atd. nemažu, žádnou další aplikaci starající se o cookies sem taky neinstaloval....

Píše o tom teď dost uživatelů, ale řešení nikde žádný (teda až na to vytvořit novej profil, ale do toho se mi zrovna nechce).

Nějaký rady? Dík :)
Kirk1 (850)|8.5.2009 18:44
[QUOTE=husky14;247498]Zdar všichni,
přestalo mi ve FF fungovat automatický přihlašování na jakýchkoliv stránkách. Přihlásím se na stránku, vypnu jí, znovu zapnu a jsem přihlášenej. Vypnu FF, znovu spustím a přihlášení je pryč, musím znovu. Seznam cookies je taky prázdnej. Cookies, důvěrná data atd. nemažu, žádnou další aplikaci starající se o cookies sem taky neinstaloval....

Píše o tom teď dost uživatelů, ale řešení nikde žádný (teda až na to vytvořit novej profil, ale do toho se mi zrovna nechce).

Nějaký rady? Dík :)[/QUOTE]
Tak tato "sranda" :thumbdown ma otravuje uz par mesiacov kdež to na niektorych strankach to funguje tak ako chcem a na inych vobec je to halus s ktorou ti nepomozem ale rapidne sa to rozsiruje:runaway
Richmond (8084)|8.5.2009 18:56
A nemas net pres proxy? Me tov poslednich verzich zlobilo (treba u nekterych mail provideru) - konkretne u 3.0.9. Promazal jsem cookies + CCleanerem, resetnul apcko, upgradoval na 3.0.10 a zatim se to drzi...
husky14 (4214)|8.5.2009 19:17
Proxy nemám. Cookies bych i promazal, ale po spuštění FF tam žádný nejsou.... teď sem se zkusil vrátit k 3.0.9 a je to stejný. CCleaner sem nezkoušel, v čem by mi pomoh?

Resetovat AP sem taky nezkoušel, ale to s tím snad nesouvisí ne :notsure
Deee-aN (3834)|8.5.2009 19:48
Tohle sis asi ošéfoval, ale radši se zeptám :): nemáš náhodou zatrženou tu položku o mazání důvěrných dat při ukončení FF?
Screenshot 2009-05-08_19-44-40.png
husky14 (4214)|8.5.2009 20:27
Jj to je ošéfovaný.... a vždycky bylo, nic sem neměnil. Začalo to imho (nejsem si jistej) po upgradu na 3.0.9 nebo 3.0.10. Nebo to možná a upgradem ani nesouvisí.

Přemejšlím, že bych přešel na Operu, ale mám kopici oblíbených a z FF nejdou vyexportovat a Opera je zas neumí naimportovat (umí to jen z IE).... :rolleyes:
EditorPO (2819)|8.5.2009 20:37
[QUOTE=husky14;247545]Jj to je ošéfovaný.... a vždycky bylo, nic sem neměnil. Začalo to imho (nejsem si jistej) po upgradu na 3.0.9 nebo 3.0.10. Nebo to možná a upgradem ani nesouvisí.

Přemejšlím, že bych přešel na Operu, ale mám kopici oblíbených a z FF nejdou vyexportovat a Opera je zas neumí naimportovat (umí to jen z IE).... :rolleyes:[/QUOTE]
Nieco podobne ako postoval Deee-aN, ale na zalozke "Zabezpeceni".
optim (391)|8.5.2009 21:12
[QUOTE=husky14;247545]Přemejšlím, že bych přešel na Operu, ale mám kopici oblíbených a z FF nejdou vyexportovat a Opera je zas neumí naimportovat (umí to jen z IE).... :rolleyes:[/QUOTE]
Ja to v menu Opery mam - Import Netscape/Firefox bookmarks. Co mas za verzi?
husky14 (4214)|8.5.2009 21:37
[QUOTE=EditorPO;247552]Nieco podobne ako postoval Deee-aN, ale na zalozke "Zabezpeceni".[/QUOTE]Všechno v pořádku, navíc stejný jako vždycky, nic sem neměnil....


[QUOTE=optim;247578]Ja to v menu Opery mam - Import Netscape/Firefox bookmarks. Co mas za verzi?[/QUOTE]Jo už sem to našel, blbě sem koukal :mistake

No ale stejně bych radši rozchodil ten FF
Deee-aN (3834)|8.5.2009 21:37
[QUOTE=EditorPO;247552]Nieco podobne ako postoval Deee-aN, ale na zalozke "Zabezpeceni".[/QUOTE]
Ono to taky bude defaultně. S tímhle jsem si taky nikdy nehrál, updatuju pravidelně, jak vyleze nová verze. Jediné, co se po update změní je to, že se musím na SHWF odhlásit/přihlásit. Pak už to běhá normálně... Asi tam opravdu bude nějaká hlubší příčina....
Screenshot 2009-05-08_21-31-14.png
husky14 (4214)|8.5.2009 21:42
[QUOTE=Deee-aN;247581]Ono to taky bude defaultně.....[/QUOTE]A tobě FF funguje. I po vypnutí/zapnutí prohlížeče jsi přihlášenej?
Deee-aN (3834)|8.5.2009 21:46
[QUOTE=husky14;247583]A tobě FF funguje. I po vypnutí/zapnutí prohlížeče jsi přihlášenej?[/QUOTE]
Jj! Prostě se mě to na každé nové stránce, kde se registruju, zeptá, jestli chci, aby si Správce hesel zapamatoval toto přihlášení a je to. Dál s tím nic nedělám. Asi poslední, co ti zbývá, je (kvůli tomu, že v defaultu to běhá normálně) čistý reinstal. A pokud jsi to už dělal, bude tam nějaký konflikt s něčím (firewall, antivir, vir...). A jestli ne, tak já už radši :shut
Richmond (8084)|8.5.2009 22:48
U me je to jako u Deeena - prihlasovani teda nekdy blbne, ale to je zdejsi featura nez chyba FF. Nicmene kdyz je forum v pohode tak drzi (ostatni fora drzi az na vyjimky v podobe upgradu na novou verzi FF nebo promazani CCleanerem). Je fakt, ze od 3.0.7 se zdejsi jev v podobe logovani vyskytuje casteji nez byvalo zvykem ale v aktualni 3.0.10 zatim funguje ok. Proxynam to obcas dochazi az se zpozdenim ale to asi nebude tvuj pripad. Zkus ten CCleaner (+ komplet vycisteni FF vcetne formularu a hesel) + vycisteni disku...
husky14 (4214)|8.5.2009 22:58
Tak nevím, teď sem zkusil odstranit ten cookies.sqlite z profilu a pomohlo to.... vytvořil se samo novej a (zatím) to automatický přihlášení funguje. Uvidím, jestli to vydrží, zatím dík chlapi :thumb