Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Automatické přihlašování ve FF

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Zdar všichni,
    přestalo mi ve FF fungovat automatický přihlašování na jakýchkoliv stránkách. Přihlásím se na stránku, vypnu jí, znovu zapnu a jsem přihlášenej. Vypnu FF, znovu spustím a přihlášení je pryč, musím znovu. Seznam cookies je taky prázdnej. Cookies, důvěrná data atd. nemažu, žádnou další aplikaci starající se o cookies sem taky neinstaloval....

Píše o tom teď dost uživatelů, ale řešení nikde žádný (teda až na to vytvořit novej profil, ale do toho se mi zrovna nechce).

Nějaký rady? Dík
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 08-05-2009 v 18:54
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Zdar všichni,
    přestalo mi ve FF fungovat automatický přihlašování na jakýchkoliv stránkách. Přihlásím se na stránku, vypnu jí, znovu zapnu a jsem přihlášenej. Vypnu FF, znovu spustím a přihlášení je pryč, musím znovu. Seznam cookies je taky prázdnej. Cookies, důvěrná data atd. nemažu, žádnou další aplikaci starající se o cookies sem taky neinstaloval....

Píše o tom teď dost uživatelů, ale řešení nikde žádný (teda až na to vytvořit novej profil, ale do toho se mi zrovna nechce).

Nějaký rady? Dík
    Tak tato "sranda" ma otravuje uz par mesiacov kdež to na niektorych strankach to funguje tak ako chcem a na inych vobec je to halus s ktorou ti nepomozem ale rapidne sa to rozsiruje

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

A nemas net pres proxy? Me tov poslednich verzich zlobilo (treba u nekterych mail provideru) - konkretne u 3.0.9. Promazal jsem cookies + CCleanerem, resetnul apcko, upgradoval na 3.0.10 a zatim se to drzi...

Registrace
    Jun 2007

Proxy nemám. Cookies bych i promazal, ale po spuštění FF tam žádný nejsou.... teď sem se zkusil vrátit k 3.0.9 a je to stejný. CCleaner sem nezkoušel, v čem by mi pomoh?

Resetovat AP sem taky nezkoušel, ale to s tím snad nesouvisí ne
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 08-05-2009 v 23:56

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Tohle sis asi ošéfoval, ale radši se zeptám : nemáš náhodou zatrženou tu položku o mazání důvěrných dat při ukončení FF?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Screenshot 2009-05-08_19-44-40.png 
Zobrazení: 120 
Velikost: 44.2 KB 
ID: 10799  

Registrace
    Jun 2007

Jj to je ošéfovaný.... a vždycky bylo, nic sem neměnil. Začalo to imho (nejsem si jistej) po upgradu na 3.0.9 nebo 3.0.10. Nebo to možná a upgradem ani nesouvisí.

Přemejšlím, že bych přešel na Operu, ale mám kopici oblíbených a z FF nejdou vyexportovat a Opera je zas neumí naimportovat (umí to jen z IE)....

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Jj to je ošéfovaný.... a vždycky bylo, nic sem neměnil. Začalo to imho (nejsem si jistej) po upgradu na 3.0.9 nebo 3.0.10. Nebo to možná a upgradem ani nesouvisí.

Přemejšlím, že bych přešel na Operu, ale mám kopici oblíbených a z FF nejdou vyexportovat a Opera je zas neumí naimportovat (umí to jen z IE)....
    Nieco podobne ako postoval Deee-aN, ale na zalozke "Zabezpeceni".

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jan 2009

Ja to v menu Opery mam - Import Netscape/Firefox bookmarks. Co mas za verzi?

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Všechno v pořádku, navíc stejný jako vždycky, nic sem neměnil....

Citace Původně odesláno od optim Zobrazit příspěvek
    Ja to v menu Opery mam - Import Netscape/Firefox bookmarks. Co mas za verzi?
    Jo už sem to našel, blbě sem koukal

No ale stejně bych radši rozchodil ten FF

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Ono to taky bude defaultně. S tímhle jsem si taky nikdy nehrál, updatuju pravidelně, jak vyleze nová verze. Jediné, co se po update změní je to, že se musím na SHWF odhlásit/přihlásit. Pak už to běhá normálně... Asi tam opravdu bude nějaká hlubší příčina....
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Screenshot 2009-05-08_21-31-14.png 
Zobrazení: 108 
Velikost: 42.5 KB 
ID: 10800  

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Ono to taky bude defaultně.....
    A tobě FF funguje. I po vypnutí/zapnutí prohlížeče jsi přihlášenej?

Registrace
    Jan 2008

A tobě FF funguje. I po vypnutí/zapnutí prohlížeče jsi přihlášenej?
    Jj! Prostě se mě to na každé nové stránce, kde se registruju, zeptá, jestli chci, aby si Správce hesel zapamatoval toto přihlášení a je to. Dál s tím nic nedělám. Asi poslední, co ti zbývá, je (kvůli tomu, že v defaultu to běhá normálně) čistý reinstal. A pokud jsi to už dělal, bude tam nějaký konflikt s něčím (firewall, antivir, vir...). A jestli ne, tak já už radši

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

U me je to jako u Deeena - prihlasovani teda nekdy blbne, ale to je zdejsi featura nez chyba FF. Nicmene kdyz je forum v pohode tak drzi (ostatni fora drzi az na vyjimky v podobe upgradu na novou verzi FF nebo promazani CCleanerem). Je fakt, ze od 3.0.7 se zdejsi jev v podobe logovani vyskytuje casteji nez byvalo zvykem ale v aktualni 3.0.10 zatim funguje ok. Proxynam to obcas dochazi az se zpozdenim ale to asi nebude tvuj pripad. Zkus ten CCleaner (+ komplet vycisteni FF vcetne formularu a hesel) + vycisteni disku...

Registrace
    Jun 2007

Tak nevím, teď sem zkusil odstranit ten cookies.sqlite z profilu a pomohlo to.... vytvořil se samo novej a (zatím) to automatický přihlášení funguje. Uvidím, jestli to vydrží, zatím dík chlapi

Podobná témata

1. Software: přihlašování na foru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 13:23
  2. Přihlašování na fórum
    Od Dojigiri v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 141
    Poslední příspěvek: 28-04-2011, 12:02
  3. Windows 7: Změna způsobu přihlašování
    Od Rosta43 v sekci OS Windows